KĀDA TIPA PAKALPOJUMUS PIEDĀVĀ RIEPU SERVISS?

Auto bez riepām iedomāties nvaram, jo arī cilvēki bez kurpēm nepātvietojas. Mašīnu riepu nolietojuma līmenis un to kopējais tehniskais stāvoklis, noteikti ir viens no svarīgākajiem rādītājiem tam, cik drošs ir auto, atrodoties uz ceļa un piedaloties ceļu satiksmē. Neatkarīgi no tā, kāda veida riepas izmantojat, automašīnai ir jābūt drošai.Automašīnas riepas būs iespēja nopirkt dažādās cenu kategorijās. Pirms riepu pirkšanas, vienmēr iesakām parunāt ar auto riepu servisa speciālistiem, lai pārliecinātos par savas izvēles pareizību. Ziemas riepas ir iespējams arī nodot glabāšanā, nesezonas laikā. Auto riepu servisi vienmēr nodrošina visāda veida konsultācijas, saistītus ar auto riepu stāvokļa pārbaudi. Ja ar mašīnu brauc pa vājas kvalitātes ceļu, izredzes sabojāt mašīnas diskus ir ārkārtīgi liela. Jebkurā mašīnas riepu noliktavā parūpēsies arī par auto diskiem, ja būs tāda vajadzība. Riepu servisi nodrošina arī auto riepu maiņu un riepu balansēšanu.

Uzzini vairāk – http://mmkserviss.lv/

AUTO RIEPU GLABĀŠANA.
Ziemas riepas automašīnām, kas piedalās ceļu satiksmē Latvijā, ir obligāta prasība no oktobra līdz martam. Loģiski, ka ziemas riepu lietošana jau ātrāk vai ilgāk, ir atkarīga no reālajiem laikapstākļiem. Ja lietojat vissezonas automašīnas riepas, vajadzīgs pārbaudīt to protektora stāvokli, vēlams pirms katras sezonas sākuma. Viens no labākajiem ieguvumiem, iegādājoties jau lietotas vai arī mazlietotas riepas, nenoliedzami ir cenu starpība, kas katrā ziņā ir ievērojama, gandrīz četrdesmit procentus zemāka. Nereti, šāda atšķirība ir arī vasaras vai vissezonas riepām.Pirms pērkat lietotas vai atjaunotas riepas, noderētu konsultācija pie auto riepu servisa darbiniekiem.

RIEPU UZGLABĀŠANA, APKOPE, DIAGNOSTIKA UN CITI PAKALPOJUMI.
Riepu serviss, kas piedāvā saistošus piedāvājumus jebkuram klientam, vienmēr ir zelta vērtē. Ļoti daudzi auto servisi nodrošina arī riepu uzglabāšanas servisu, jo, būsim reāli – ne visiem mājokļi ir īpaši atbilstoši tam, lai pareizos apstākļos uzglabātu papildus riepu komplektu, nemaz nerunājot par to, ka tas aizņem vietu. Lai nebūtu nekādu problēmu ar riepu sagatavošanu jaunajai darba sezonai, riepu sevisi visā Latvijā piedāvā diagnostiku, apkopes servisu un arī dažādus citus saistītus pakalpojumus, lai pieredze uz ceļa būtu droša un lieliska. Lai pārvietošanās pa Latvijas ceļiem būtu vēl patīkamāka, ir iespēja izmērīt arī protektora biezumu, kas ir īpaši svarīgs ziemas riepu rādītājs, sākoties drēgnajiem laikapstākļiem.

Autors