Iegādājieties OCTA polisi internetā

OCTAOCTA ir nepieciešama ikvienam transportlīdzeklim, tāpēc esošo apdrošinātāju uzdevums ir nodrošināt finansiāli izdevīgus variantus. Tieši lēta OCTA noteikti ir katra mērķis, jo ļoti svarīgi ir nepārmaksāt un reizē saņemt attiecīgo apdrošināšanu.

OCTA internetā tiek noformēta pāris minūtēs, turklāt Jums nav nepieciešamas kādas īpašas iemaņas. Dažās minūtēs varēsiet iegūt savas OCTAS līgumu, kurā norādīts tās attiecīgais aktivizācijas laiks utt.

Ikviena OCTA polise tiek acumirklī nosūtīta klientam, tādēļ to vajadzības gadījumā iespējams izprintēt. Polises cenas katram klientam būs ļoti atšķirīgas, tādēļ uzreiz uzziniet, kas to spēj ietekmēt un kā aprēķināt cenu pašam.

Vērtīgas polises katram transportlīdzeklim

Visas lētas OCTAS tiks atrastas automātiski, Jums tikai ir jāizmanto visas sniegtās iespējas izraudzītā apdrošinātāja interneta vietnē. Tādā gadījumā jāizvēlas speciālais OCTAS kalkulators, kurā ir jānorāda vien konkrētā auto apliecības un reģistrācijas numurs. Konkrētais rīks bez šaubām atvieglos izvēles veikšanu un Jūs daudz ātrāk varēsiet iegūt polisi, jo nebūs jāpārskata katrs atsevišķais piedāvājums.

Katrā ziņā cenas aprēķināšanā tiek ņemta vērā riska klase, reālais auto vecums un arī cita nozīmīga informācija. Pilnīgi visi risku ietekmējošie faktori ir ļoti labi pazīstami un saprotami, tādēļ Jūs uzreiz zināsiet, ko sagaidīt no attiecīgā apdrošināšanas sniedzēja.

OCTA kalkulators vien pāris sekundēs atradīs vairākus izdevīgus polišu piedāvājumus, tieši tāpēc uzreiz varēsiet tos salīdzināt.

OCTA garantē atlīdzības izmaksu

Visiem būtu jāsaprot, ka OCTA domāta atlīdzības izsniegšanai dažādos nelaimes gadījumos, kad ir cietušas trešās personas vai to personīgā manta. Parocīgi ir tas, ka šī saņemtā polise nav jānēsā līdzi, tai vajag būt izprintētai vien tad, ja drīzumā dodaties kādā ceļojumā ārpus valsts.

Lai vienmēr būtu absolūti skaidrs, jāteic, ka polise būs aktīva visā EEZ, kā arī Latvijā, tāpēc ir pavisam droši ceļot uz neskaitāmām vietām pasaulē. Tiek piedāvāti 3 izvēles veidi – īpaša zaļā karte, robežapdrošināšanas un standartlīgums, bet tiem visiem ilgākais termiņš ir 1 gads.

Piedāvātā atlīdzība tiek izsniegta arī gadījumos, ja cietušais ir pasažieris automašīnā, kas nebija vainīga nelaimes gadījumā. Šādas polises iegādāšanās Jūs vienmēr pasargās no neplānotiem naudas izdevumiem un citām problēmām dažādos nelaimes gadījumos uz ceļa.

Autors