Zobārstniecības pakalpojumi Rīgā

zobārstniecības pakalpojumi rīgāMeklējot klīniku, kurā zobārstniecības pakalpojumus sniedz profesionāli un pieredzējuši speciālisti, izvēlies “Adenta”! Šī zobārstniecības klīnika jau 15 gadus piedāvā saviem klientiem augstvērtīgu mutes veselības uzlabošanu, kļūstot par vienu no lielākajām un prestižākajām zobārstniecības iestādēm Latvijā. “Adenta” darbojas ārsti no Rīgas Stradiņa Universitātes akadēmiskā personāla, tādējādi nodrošinot pacientiem kvalitatīvu ārstēšanu, izmantojot modernās tehnoloģijas un jaunākos stomatoloģiskos risinājumus.

Klīnika “Adenta” sniedz zobārstniecības pakalpojumus, uzsverot, ka viens no svarīgākajiem kvalitatīvas ārstēšanas noteikumiem ir nepārtraukta savstarpēja komunikācija ar pacientu, gan vienojoties par piemērotāko ārstēšanu, gan arī informējot cilvēku par notiekošo procedūras laikā. Šajā klīnikā sastopami atsaucīgi un profesionāli darbinieki, kuri ir gatavi jebkuram izaicinājumam, lai uzlabotu jūsu zobu veselību. Omulīgā atmosfēra klīnikā padarīs zobārsta apmeklējumu vēl patīkamāku – aizmirstiet pelēcīgās telpas un noskumušās pacientu sejas. “Adenta” saviem pacientiem piedāvā aplūkot mākslas darbus un izstādes, palīdzot aizmirst bailes no procedūras un nodrošinot vizuālo baudījumu.

Visi zobārstniecības pakalpojumi vienā klīnikā

Jums vairs nav jādodas uz vairākām atsevišķām iestādēm, lai saņemtu kvalitatīvus zobārstniecības pakalpojumus. Tagad tie visi ir pieejami vienuviet – klīnikā “Adenta”. Šeit pieejami vispārējās zobārstniecības, estētiskās zobārstniecības, protezēšanas, ķirurģijas, bērnu zobārstniecības, ortodontijas un periodontoloģijas pakalpojumi.

Individuāla pieeja zobārstniecībā

Klīnikas “Adenta” speciālisti ikvienam klientam pievērš īpašu uzmanību, pielāgojoties viņa iespējām un vajadzībām. Saikne starp pacientu un ārstu ir īpaši nozīmīga zobu veselības uzlabošanās, tādēļ, apmeklējot zobārstniecības klīniku “Adenta”, jūs jutīsities kā mājās, jo zobārsti ne tikai izplānos īpašu jums piemērotu ārstēšanu, bet arī informēs par to, kas tiek darīts procedūras laikā.

Skaists smaids? Tas nav sapnis, tā ir realitāte!

Zobārstniecības klīnikā “Adenta” jums ir iespēja ne tikai veikt zobu vispārējo ārstēšanu, bet arī uzlabot smaidu, izmantojot estētisko zobārstniecību. Kļūstot vecākiem, cilvēku zobi kļūst tumšāki, jo rodas pigments, kas maina to krāsu. Protams, šis process paātrinās, ja ikdienā smēķējat, kā arī lietojat kafiju. Klīnika “Adenta” jums piedāvā iespēju iegūt Holivudas cienīgu smaidu tikai stundas laikā! Balināšanas procedūru veic zobārsts vai higiēnists, uz zobiem uzliekot balinošu gēlu, kurš pēc tam, izmantojot īpašu gaismu, tiek aktivizēts. Šajā laikā zobi kļūst baltāki, taču jāatceras, ka vēlamais rezultāts var tikt iegūts tikai pēc vairākām balināšanas reizēm, tāpēc ir jābūt pacietīgiem. Der atcerēties, ka pirms balināšanas zobi noteikti jāsalabo. Tāpat arī jums noteikti vajadzētu konsultēties ar zobārstu, kurš pastāstītu, vai jūsu zobu stāvoklis ļauj veikt šādu procedūru. Pēc balināšanas var gadīties, ka zobi kļūst jutīgāki, turklāt jāņem vērā arī tas, ka plombas nav iespējams izbalināt, tādēļ tās visticamāk nāksies nomainīt.

Atnāc uz zobārstniecības klīniku “Adenta” un izbaudi profesionālu apkalpošanu!

Autors

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *