Vingrošanas bumbas un citi aksesuāri taviem treniņiem veikalā 220.lv!

sieviete uz bumbas

Ziemas laiks, kā mēdz teikt, ir mazāk aktīvais gadalaiks. Tad vislabāk izvēlamies ietīties siltā segā, kafijas krūze rokās un sēžam dīvānā, skatoties kādu labu kino. Un tomēr – nevaram taču visu ziemu pavadīt tik mazkustīgi (un omulīgi). Lai pavasari sagaidītu labā formā nepieciešamas aktivitātes un vingrojumi arī ziemā. Un sporta zāle ne vienmēr ir pareizā atbilde.

Ja neesam lieli sporta un treniņu entuziasti, bet vien vēlamies saglabāt labu formu un nodoties nelieliem vingrinājumiem veselības uzlabošanai, varam izvēlēties šādus vingrinājumus veikt mājās. Nav nepieciešams noteikt grafiks un laiks, kad varam vai nevaram doties uz sporta zāli. Iegādājoties dažus praktiskus sportošanai un vingrošanai paredzētus aksesuārus, pameklējot pamācības un dažādus video internetā, varam paši sev sastādīt tīkamu un praktisku vingrojumu un treniņu programmu, kas palīdzēs gan uzturēt sevi formā, gan nepārsniegs mūsu vēlmes un iespējas. Interneta veikalā 220.lv varam ielūkoties meklējot izdevīgus piedāvājumus un labas cenas dažādiem sporta un vingrojumu aksesuāriem. Ja esam izvēlējušies nedoties uz sporta zāli, tas nozīmē, vēlamies arī nedaudz ieekonomēt. Tāpēc, vai būs praktiski izdot naudu par pārāk dārgiem vingrojumu aksesuāriem? Nē! 220.lv atradīsim gan nelielus hanteļu komplektus, kas lieliski palīdzēs un noderēs roku un ķermeņa augšdaļas vingrinājumiem. Atradīsim arī vingrošanas bumbas, kas būs piemērotas atrakā sportiskiem, veselības vingrinājumiem, grūtniecēm vai atkopjoties un vingrinot muskuļus pēc gūtām traumām. Interesants palīgs vingrojumiem ir balansa trenažieris, ko atradīsim 220.lv piedāvājumā. Tas palīdz attīstīt koordināciju, nostiprina muskuļu grupas, mazina stresu un spriedzi. Šāds vingrojumu aksesuārs ir ideāli piemērots aerobikas un balansa apmācībām un to var izmantot divējādi – gan tā mīksto daļu un apvērstā veidā. Vingrojumi uz balansa trenažiera palīdz mazināt muguras sāpes un izveidot perfektas ķermeņa līnijas.

Tāpat varam izvēlēties kādu no atspiešanās rokturiem, steperiem, līdzsvara platformām, mums labi zināmajām lecamauklām. Noteikti nav jāsāk ar visa arsenāla sagādi uzreiz. Uzsākot veidot savu individuālo vingrojumu programmu mājās varam sākt ar vienkāršāko – nelielām hantelēm, vingrošanas bumbu, lecamauklu – visu sagādājot varam iekļauties par 25 līdz 30 eiro. Pakāpeniski attīstot savus vingrojumus un jūtot vēlmi pēc nedaudz komplicētākiem un sarežģītākiem vingrinājumiem varam lūkoties pēc dažādiem citiem fitnesa rīkiem un papildinājumiem. Galvenais – būt kustībā, uzturēt sevi formā un rūpēties par savu veselību ar dažādu vingrinājumu palīdzību!

 

Autors

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *