Vingrojumi slaidam augumam.

fitnesa piederumiLai iegūtu slaidu augumu ne vienmēr nepieciešams doties uz smagi strādāt sporta zālē. Var pildīt pavisam vienkāršus vingrinājumus mājās. Tie trenēs nepieciešamās muskuļa grupas, lai sasniegtu iecerēto mērķi. Galvenais ir savu laiku un spēkus novirzīt pareizā virzienā. Šis ir vienkāršs un ātrs vingrojumu komplekss, kuru izpildīt neaizņems daudz laika, bet ar laiku varēs priecāties par pozitīvajām izmaiņām.  Lai pildītie vingrinājumi sniegtu vēlamo rezultāti tie ir jāizpilda pēc iespējas precīzāk. Ja sākumā nav iespējams izpildīt minētos apjomus, tad labāk ir izpildīt mazāku daudzumu vingrinājumu, bet pareizi nekā izpildīt rakstīto, bet nepareizi.

Lai pildītu vingrojumus mājās būs nepieciešami daži fitnesa piederumi, piemēram, nelielas hanteles un paklājiņš vingrinājumiem uz grīdas. Sākumā var būt grūti, jo, ja nav nekādas fiziskas aktivitātes darītas, tad ķermenis nav pieradis pie tādas slodzes kaut arī nelielas. Var mazliet sāpēt muskuļi, bet tas ir labi, jo tas nozīmē, ka šī muskuļa grupa ir saņēmusi savu daļu treniņu. Galvenais ir nepadoties un turpināt vingrinājumus. Ar laiku muskuļi vairs nesāpēs un vingrojumu veikšana kļūs vieglāka. Slaida auguma iegūšanai vingrojumi ir dažādi. Šeit tiks aprakstīti četri vienkārši veidi kā trenēt noteiktas ķermeņa grupas, kas padarīs ķermeni slaidāku.

Pirmais no vingrojumiem ir paredzēts skaistākām rokām. Šis vingrinājums ļaus samazināt peļu vēderiņu un izpilde ir pavisam vienkārša. Jānostājas tā, lai kājas ir plecu platumā un rokas jānoliek sānis gar augumu. Rokās paņem nelielas hanteles, bet pašā sākumā, ja ir vājas rokas var izpildīt vingrinājumu bez hantelēm. Rokas ceļ sāniski augšā, lai atrastos plecu augstumā. Jāpiedomā, lai ceļas tikai rokas, bet ne pleci līdzi. Izpilda, apmēram, 15 līdz 20 reizes.

  Tvirtām krūtīm vingrinājumu izpilda guļus uz zemes. Var izmantot paklājiņu, lai ērtāk. Guļot uz muguras nedaudz ieliec kājas ceļos, rokās var turēt hanteles. Rokas ceļ uz augšu cik vien var un pēc tam nolaiž uz krūtīm. Atkārto šo vingrojumu 15 līdz 20 reizes.

    Slaida vidukļa treniņam arī atrodas guļus uz muguras. Rokas izstiep atpakaļ aiz galvas. Kājās satver kādu priekšmetu, var izmantot bumbu. Kās paceļ un sāk veidot apļveida kustības ar vien lielākas līdz pieskaras zemei un tad sāk veidot ar vien mazākus apļus. Atkārto piecas reizes.

Lai pildītu vingrinājumu dibenam un gurniem nepieciešams krēsls ar atzveltni. Nostājas blakus atzveltnei ar kreiso sānu. Noliek roku uz atzveltnes atbalstam. Paceļ kreiso celi līdz gurnu augstumam un pieliek pēdu pie labā ceļa. Izvērš krūtis, iztaisno muguru, sasprindzina gūžas muskuļus un vēdera presi. Nolaiž kreiso ceļgalu uz sāniem un stiepj aiz muguras. Izpilda15 līdz 20 reizes.

 

Autors