Vajadzīgi kvalitatīvi SEO pakalpojumi? Ienāc imarketings.lv

Ja arī jūsu uzņēmumā ir nepieciešams veicināt attīstību un uzlabot mārketinga efektivitāti, tad speciālisti parasti iesaka sākt ar mājas lapas auditu, jo mājas lapa ir fundamentāli svarīgs elements, uz kuru mūsdienās tiek balstītas gandrīz visas mārketinga, it īpaši interneta vidē, aktivitātes. Bet, lai veiktu mājas lapas auditu un pēc tam arī zinātu, ko darīt ar iegūto informāciju, jums ir nepieciešami kvalificēti SEO pakalpojumi. Un tādus atradīsiet, ja ieskatīsieties mājas lapā imarketings.lv.

Kas ir iMarketings?

iMarketings ir interneta mārketinga aģentūra, kurā strādā tiešām pieredzējuši un sertificēti speciālisti, kuriem mārketings ir ne tikai darbs, bet arī aizraušanās. Viņiem ir liela pieredze dažādu aktuālu un efektīvu mārketinga tehnoloģiju izmantošanā, lai sasniegtu tieši to mērķi, ko klients ir izvirzījis.

Tas var būt mājas lapas apmeklētāju skaita pieaugums, zīmola atpazīstamības veicināšana, reģistrēto klientu loka palielināšana un, protams, ka arī peļņas pieaugums, bet tas ir loģisks iznākums iepriekš minētajām darbībām. iMarketings efektīvās darbības pamatā ir pieredzes gaitā izstrādāta pieeja klientu apkalpošanā un pakalpojumu nodrošināšanā. Lai uzzinātu vairāk, ir jāienāk aģentūras mājas lapā imarketings.lv

Kādus SEO pakalpojumus piedāvā iMarketings?

imarketings.lvViens no stabilākajiem un pieprasītākajiem pakalpojumiem, ko piedāvā iMarketings, ir dažādi SEO pakalpojumi. Kā jau tika minēts, visa pamatā ir SEO jeb mājas lapas audits, kas sniedz objektīvu informāciju par mājas lapas stāvokli. Pieredze liecina, ka visbiežāk klientu mājas lapās ir šādi trūkumi – tā ir izveidota neatbilstoši labas pārdošanas principiem, tajā netiek mērķtiecīgi izmantoti vajadzīgie atslēgvārdi, kā arī ir nepilnības lapas tehniskajā darbībā un satura plānojumā.

Visi šie elementi rada to, ka klienta mājas lapa saņem zemu vērtējumu Google meklētāja reitingos, kas panāk, ka ieinteresēti klienti nemaz neierauga jūsu mājas lapu Google meklētājā. Google meklētājs ir viena no galvenajām vietām, kur atrodam informāciju pa kādu produktu, pakalpojumu, uzņēmumu. Zems reitings jūsu mājas lapu ieliek kādā no pēdējām resursu lapām, kuras reāli neviens parasti neapskatās. Par svarīgu un noderīgu informāciju visbiežāk uzskatām to, kas izvietota pirmajās meklētājprogramas rezultātu lapās.

SEO speciālisti pēc audita veikšanas izstrādā plānu, kā novērts šīs nepilnības mājas lapā un uzlabot tās reitingus – tiek veikta SEO optimizācija, ko aģentūrā iMarketings nodrošina serificēti un pieredzējuši speciālisti. SEO optimizācija pēc zināma laika sniedz gaidītu reitingu uzlabojumus, kas noved pie vairākiem klientam aktuāliem ieguvumiem, jo mājas lapa tagad ir redzama meklētājprogrammas rezultātu pirmajās lapās un tai ir lielāka apmeklētāju plūsma. Tā attiecīgi veicina zīmola atpzīstamību, palielina pirkumu skaitu un nodrošina jaunus klients, bet galu galā tas viss nes arī peļņas pieaugumu un veicina uzņēmuma veiksmīgāku attīstību.

Autors

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *