SMS kredīti noderēs apdomīgiem savu finanšu plānotājiem

ātrais smas kredīts 6Mēs dzīvojam laikā, kad aizņemties naudu var visdažādākajos veidos – bankas filiālēs, pie dažādiem privātajiem kredītdevējiem internetā, kā arī tirgū tiek iedāvāti dažādi SMS kredīti. Taču pirms izmantot iespēju aizņemties ar īsziņas starpniecību, nepieciešams rūpīgi apdomāt savas finanšu iespējas. Kas ir galvenie faktori, kas liecina, ka esat prātīgs kredīta ņēmējs un spēsiet kredītu atmaksāt laicīgi?

Kad gaidāmi ienākumi?

SMS kredīti tāpat kā jebkurš īstermiņa aizdevums ir paredzēts tikai nelielu, īslaicīgu finanšu grūtību atrisināšanai. Tas nozīmē, ka tajā brīdī, kad SMS kredīti tiek paņemti, naudas saņēmējam jābūt drošam par to, kad tos būs iespējams atmaksāt termiņā. Ja zināt, ka līdz algai palikušas vien dažas dienas un no tās būs iespējams atdot visu aizņēmumu, tad SMS kredīti var būt labs īslaicīgo grūtību risinājums. Taču no aizņemšanās būtu jāizvairās tad, ja:

  • Ienākumi Jums ir neregulāri un nav precīzi zināms, kad tieši saņemsiet algu;
  • Jums no gaidāmajiem ienākumiem ir jāveic citi maksājumi, kas var neļaut atdot SMS kredītu laikā.

Ar piešķirto naudu rīkojieties apdomīgi

Ja esat paņēmis SMS kredītu, tad Jums aizdoto naudu izmantojiet tieši tam mērķim, kam Jūs to esat ņēmis. Ja nauda ir nepieciešama ikdienas izdevumiem līdz algai, par šo naudu pērciet tikai to, kas ir pirmās nepieciešamības preces kā:

  • Pārtikas preces;
  • Transports uz darbu un mājās.

Periodā līdz atmaksas termiņam nenonāciet situācijā, kad atkal nepieciešami papildu līdzekļi, jo vēl vienu kredītu pirms iepriekšējā atmaksāšanas saņemt nebūs iespējams.

Līguma termiņa pagarināšana nav risinājums

Lai arī SMS kredīti teorētiski var tikt pagarināti, to nevar uztvert kā labu iespēju – drīzāk kā samazinātas bardzības sankcijas. Ņemot vērā, ka kredītu pagarināšana ir par maksu, tie vienkārši ir mazāki soda procenti par to, ka nespējat ievērot savas kredītsaistības. Turklāt arī kredītdevēja acīs Jūs uzreiz kļūsiet par ne tik uzticamu kredītņēmēju. Labāk pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtēt savu spēju kredītus atdot, savukārt līdz laikam, kad SMS kredīti jāatmaksā, dzīvot taupīgi un apdomīgi!

 

Autors

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *