Samazini izdevumus par kredītsaistībām

Kredīti ir gandrīz katrai ģimenei Latvijā, tas ir neizbēgami, ja gribam stabilu dzīvesveidu, drošu auto, vai kādus citus lielākus un neatliekamus pirkumus. Ja pietiekami daudz nopelnām un protam plānot savus izdevumus, varam veiksmīgi tikt galā ar savām kredītsaistībām. Bet ienākumi ne vienmēr ir vienmērīgā lielumā.

KredītsIt īpaši tas ir radošās profesijās, vai darbos, kam ir sezonāls raksturs ar tendenci kādā gadalaikā palielināties, citā samazināties. Ja esat nonākuši situācijā, kad ienākumu samazinājums rada situāciju, kurā pamatvajadzībām atliek arvien mazāk naudas, bet lielāko daļu nākas novirzīt kredītiem, risinājums var būt kredītu apvienošana.

Tā ļaus samazināt ikmēneša izdevumus, jums vairs būs tikai viens maksājums par vienu jauno aizdevumu. Ja jūsu izvēle ir kredītu apvienošana „Latvijas Hipotēkā”, tad saņemsiet arī izdevīgu procentu likmi, ko aizdevējs pielāgos reālajiem ienākumiem un jums vēlamajam aizdevuma termiņam, kas var būt līdz pat 10 gadiem.

Aizdevējs „Latvijas Hipotēka”

Latvijas kreditēšanas tirgū ir daudz piedāvājumu, katram klientam pašam jāprot izvērtēt, kas viņam ir izdevīgāks un piemērots tieši viņa situācijai. „Latvijas Hipotēkas” priekšrocība ir tā, ka sadarbība tiek veidota ar klientiem visā Latvijā, palīdzot viņiem uzlabot dzīves apstākļus un ļaujot atrisināt finansiālās problēmas.

Tāpēc arī „Latvijas Hipotēka” var lepoties ar plašu un uzticamu klientu loku, kas šo pakalpojumu iesaka arī saviem draugiem un paziņām. „Latvijas Hipotēkai” arī ir vienas no izdevīgākajām procentu likmēm un individuāla pieeja katram klientam, izveidojot tieši viņa situācijai piemērotu aizdevuma piedāvājumu.

Aizdevējs specializējies tieši hipotekāro kredītu jomā un nodrošina aizdevumus tikai pret nekustamā īpašuma ķīlu. Klienti var izmantot hipotekāro aizdevumu mājokļa iegādei, remontam, īpašuma sakārtošanai, lielākiem pirkumiem un arī kredītu apvienošanai, kas ir pieprasīts pakalpojums.

Ieguvumi no kredītu apvienošanas

kredītu apvienošanaKredītu apvienošana ir tas aizdevēju pakalpojums, kas ļaus sakārtot finanses atbilstoši ienākumiem, izvairīties no neizdevīgām kredītsaistībām un samazināt ikmēneša maksājumus par kredītiem.

Kredītu apvienošanas rezultātā klients saņem jaunu aizdevumu, jaunu līgumu un izdevīgākas procentu likmes. Tas ļauj samazināt izdevumus, jo tagad ir tikai viens aizdevums, kam ir arī mazāks ikmēneša maksājums.

Lielai daļai svarīgs it tieši šis ikmēneša izdevumu samazinājums, jo tas ļauj saglabāt stabilitāti un iztikt ar saviem ienākumiem, atkal neiekļūstot parādu lokā.

Ja arī jūs gribat uzzināt, vai kredītu apvienošana „Latvijas Hipotēkā” sniegs vēlamo ietaupījumu, varat izmantot mājaslapā www.latvijashipoteka.lv pieejamo kalkulatoru. Tas sniegs priekšstatu pa to, kādu finansiālo ieguvumu varat gaidīt, ja sadarbojaties ar „Latvijas Hipotēku” un izvēlaties kredītus apvienot tieši pie šī aizdevēja.

Rīkojieties gudri un izmantojiet iespējas samazināt savus izdevumus, atbrīvoties no apgrūtinošām kredītsaistībām, uzlabojot ģimenes un personīgo finansiālo stabilitāti.

Autors

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *