RIEPU SERVISA PAKALPOJUMI

Līdzīgi kā cilvēks nepārvietojas bez apaviem, ir grūti iedomāties automašīnu, kas brauktu bez riepām. Automašīnu riepu nolietojuma līmenis un to kopējais tehniskais stāvoklis, obligāti ir viens no svarīgākajiem rādītājiem tam, cik drošs ir auto, atrodoties uz ceļa un piedaloties ceļu satiksmē. Mašīnai jāatbilst visiem drošības noteikumiem, neskatoties uz to, vai lietojat jaunas vai arī jau lietotas mašīnas riepas.Automašīnas riepas ir iespēja nopirkt dažādās cenu kategorijās. Pirms riepu iegādes, vienmēr iesakām parunāt ar automašīnu riepu servisa speciālistiem, lai pārliecinātos par savas izvēles pareizību. Mašīnu riepu serviss nodrošina arī mašīnu riepu uzglabāšanas servisu.

Ieskaties – https://mmkserviss.lv/riepu-abc/ziemas-riepas/

Riepu pārbaude, īpaši, ja riepas ar radzēm, un citi ar automašīnas riepu uzglabāšanu un izmantošanu saistīti jautājumi, tiek veikti riepu servisā, jebkuram klientam. Kā piemēram, mašīnu riepu diski ir svarīga sastāvdaļa jebkuram autobīlim, tādējādi arī disku pārbaude reizē ar riepu pārbaudi, tiek vienmēr nodrošināta. Jebkurā mašīnas riepu noliktavā parūpēsies arī par mašīnas diskiem, ja būs tāda vajadzība. Mašīnas riepu servisa piedāvājumā ietilpst arī tādi pakapojumi kā mašīnas riepu maiņa kā arī riepu balansēšana.

 

ZIEMAS RIEPU UZGLABĀŠANAS NOLIKTAVA.

Ziemas auto riepu sezona Latvijā iesākas 1. oktobrī un beidzas pirmajā martā. Saprotams, ka ziemas riepu izmantošana jau ātrāk vai ilgāk, ir atkarīga no esošajiem laikapstākļiem. Ja izmantojat vissezonas mašīnas riepas, vajadzīgs pārbaudīt to protektora stāvokli, vēlams pirms katras sezonas sākuma. Pērkot lietotas vai mazlietotas ziemas riepas, nenoliedzami ir ekonomija, jo pastāv izdevība ietaupīt teju četrdesmit procentus, kas ir diezgan liela naudas summa. Tas attiecināms gan uz vasaras, gan ziemas automašīnas riepām.Pirms pērkat lietotas vai atjaunotas riepas, noderētu konsultācija pie auto riepu servisa darbiniekiem.

 

RIEPU UZGLABĀŠANA, APKOPE, DIAGNOSTIKA UN CITI PAKALPOJUMI.

Katrs klients novērtē auto servisu, kas nodrošina dažāda stila, ar riepām saistītus pakalpojumus un konsultācijas. Ļoti daudzi auto servisi nodrošina arī riepu uzglabāšanas pakalpojumu, jo, būsim reāli – ne visiem mājokļi ir īpaši atbilstoši tam, lai pareizos apstākļos uzglabātu papildus riepu komplektu, nemaz nerunājot par to, ka tas aizņem vietu. Mašīnas riepas servisos visā Latvijā ir iespējas pārbaudīt, labot, mainīt un arī visādi citādi savest kārtībā esošajai vai arī nākošajai darba sezonai. Lai pārvietošanās pa Latvijas ceļiem būtu vēl patīkamāka, ir opcija izmērīt arī protektora biezumu, kas ir īpaši svarīgs ziemas riepu rādītājs, sākoties drēgnajiem laikapstākļiem.

Autors