Riepas – lētas un kvalitatīvas

Auto riepas jāizvēlas pēc vairākiem kritērijiem, tāpēc no sākuma vērts aplūkot riepu ABC. Jaunas riepas ne tikai vizuāli izskatīsies krietni labāk, bet arī būs ievērojami drošākas braukšanai dažādos laikapstākļos.

Patiešām svarīgi, lai katra riepu maiņa notiktu rūpīgi, tāpēc modernajā servisā ir tikai pašas labākās iekārtas šo darbu izpildei. Disku valcēšana vajadzīga reizēs, kad tie nedaudz ieliekti, jo dažāda veida deformācijas var ļoti būtiski ietekmēt sākotnējo braukšanas komfortu. Riepu centrs vienmēr rūpējas par katru sīkumu, tādēļ disku remonts sevī ietver arī krāsošanu, nelīdzenu virsmu slīpēšanu un citas opcijas, tādēļ tie vienmēr būs kā jauni. Riepu serviss dod iespēju izvēlēties konkrēti Jums pielāgotas un izdevīgas riepas, tādēļ to klāsts ir patiešām plašs.

Ziemas riepas apledojušiem ceļiem

Ļoti vienkāršs variants ir vissezonas riepas, kuras drīkst lietot neatkarīgi no laikapstākļiem. Eksperti gan iesaka izmēģināt šīs M+S riepas tiem autovadītājiem, kas ziemas periodā auto izmanto vien dažas reizes. Pavisam skaidrs ir tas, ka standarta ziemas riepas nodrošina labāku saķeri un tās daudz vairāk pielāgotas apledojušiem ceļiem. Dažādu ziemas riepu ikgadējā izpārdošana ir labs veids, kā izdevīgi saņemt kvalitatīvas Dayton vai Sailun riepas, kas sniegs nepieciešamo komfortu. Tāpat varat izraudzīties Hankook un Falken riepas, kas tiek īpaši izceltas to lielisko rādītāju dēļ. Jāpievērš uzmanību arī lietām, kā riepu noturība bremzējot, ātruma indekss utt., vienīgi tā atradīsiet atbilstošāko variantu.

Vasaras riepu nebeidzamais klāsts

Rūpīgi izvēlētas vasaras sezonas auto riepas nodrošina efektīvu bremzēšanu arī uz mitriem ceļiem, kad var notikt akvaplanēšana. Lai vēl labāk pielāgotos Jūsu ikdienai un vajadzībām, riepas tiek pielāgotas kādam noteiktam ceļu tipam, piemēram, dažādiem lauku ceļiem. Drošu braukšanu un nepieciešamo komfortu ļaus izbaudīt Kumho ražotāja riepas. Tieši tāpat iespējams izraudzīties Antares riepas, kas pasaulē pazīstamas ar stabilitāti un triecienizturību, lai kāda veida ceļus Jūs izvēlētos. Lai riepas ilgāk kalpotu un nekad nerastos problēmas uz ceļa, ir vēlams biežāk pārliecināties par to, kāds šajās riepās ir spiediens.

Autors