RGJ nerūsējošā tērauda dūmvadi – augsta kvalitāte un izdevīgas cenas

Latvijā dūmvadu ražošanā un tirdzniecībā viens no stabiliem un klientu iecienītiem uzņēmumiem ir RGJ, kas jau vairāk kā desmit gadus ražo nerūsējošā tērauda dūmvadus Tie ir piemēroti gan vecā dūmvada atjaunošanai, gan pilnīgi jaunas dūmvadu līnijas konstruēšanai.

dūmvadiNerūsējošais tērauds ir progresīvs materiāls, ko mūsdienās rūpniecībā izmanto ļoti plaši tā kvalitātes un plašās pielāgojamības dēļ. Dūmvadu ražošanā nerūsējošais tērauds spēj izpildīt visas drošības un augstas izturības prasības, tāpēc nerūsējošā tērauda dūmvadi kalpo ilgi un labi saglabā savas īpašības.

Pateicoties augstajai izturībai, RGJ ražotie nerūsējošā tērauda dūmvadi ir savienojami ar jebkuru mūsdienās izmantotu apkures ierīci, pat visiem jaudīgajiem apkures katliem, ar kuriem arvien biežāk nomaina vecās ar malku vai citiem materiāliem darbināmās apkures sistēmas.

Nerūsējošā tērauda dūmvadus izvēlas tāpēc, ka tos var viegli un ātri uzstādīt, kā arī tiem ir izdevīgas cenas. It īpaši, ja dūmvadus iegādājaties pie ražotāja RGJ, kas produkciju izplata paši, neuzticot to starpniekiem. Tādā veidā prece pie pircējiem nonāk bez papildus uzcenojums, ko parasti uzliek pārdevēji un starpnieki.

RGJ dūmvadi

dūmvadsVisu par RGJ ražotajiem dūmvadiem, to tehniskajiem parametriem, cenām un uzstādīšanas īpatnībām var uzzināt mājas lapā http://www.rgj.lv/ , kurā arī var ērti pieteikties cenu aprēķinam tieši savai mājam pielāgotam dūmvada pasūtījumam.

RGJ savus klientus nodrošina ne tikai ar dūmvadu taisnajiem posmiem dažados garumos un diametros, bet arī visiem papildelementiem, kas nepieciešami, lai pilnībā samontētu gatavu dūmvadu un pievienotu to apkures ierīcei.

Tie ir dažādi savienojumi, liekumi, T posmi, pievienojuma caurules, stiprinājumi, jumtiņi, tīrīšanas lūkas un citas detaļas, kas nepieciešamas dūmvadam. Visu var iegādāties vienuviet. Detaļas ir ērti transportējamas un arī samontējamas pašu spēkiem. Klientiem patīk ērti un izdevīgi risinājumi, dūmvadi noteikti nav izņēmums. Ja ir iespēja ietaupīt, arī montāžas un uzstādīšanas procesu izvēlēties vienkāršāku, tad nav iemesla atteikties no tik laba piedāvājuma. RGJ savai produkcijai garantē augstāko kvalitāti un konkurētspējīgas cenas.

 

 

Autors

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *