Pārsteidz mīļos ar jauku dāvanu arī no tālienes

dāvansMēs esam ģimene, kurai svinību, svinēšanas un dāvināšanas tradīcijas vienmēr bijušas aktuālas un cieņā turētas, tāpēc gandrīz katru mēnesi ir kāda sanākšana.

Kādam vārdadiena, dzimšanas diena, kāzu jubileja, kristības vai citas svinības. Svinam un apdāvināmies ne tikai tuvākās ģimenes lokā, bet esam nozīmīgās dienās kopā arī ar vecvecākiem, brālēniem, māsīcām, tantēm, jo mūsu ģimene ir kupla un ļoti draudzīga.

Tiem, kuri mūsu ģimeni nepazīst un lēnām tai pievienojas, sākumā tas viss liekas traks murgs, jo jāatcerās tik daudz svinamo dienu, jāgatavojas, jāmeklē dāvanas, jādodas ciemos, jākomunicē ar lielo radu saimi.

Bet es esmu uzaugusi ar šādu tradīciju, tāpēc uzskatu to par lielisku. Mēs viens par otru atceramies, sazvanāmies, satiekamies, rūpējamies. Un dāvanām svētkos ir liela nozīme – tās meklējam laikus, paši gatavojam, piedomājam par katru gaviļnieku.

Bet sanāca tā, ka pagājušajā gadāvairākus mēnešus pavadīju ārpus Latvijas, jo biju praksē Vācijā, kur devos ar universitātes palīdzību. Šo mēnešu laikā bija jubilejas vairākiem ģimenes locekļiem.

Protams, ka viņiem šajā dienā piezvanīju, mutiski apsveicu, bet gribēju arī sagādāt jaukas un noderīgas dāvanas, tāpēc sāku domāt, kā to labāk īstenot. Protams, varēju kaut ko nopirkt un pa pastu nosūtīt.

dāvans 2Bet nolēmu izmantot plašās interneta pakalpojumu iespējas, jo biju no draugiem dzirdējis par dāvanu servisu internetā http://www.fromme.lv/ , kur var iegādāties visdažādākās dāvanu kartes no uzņēmējiem un veikaliem visā Latvijā.

Zinu, ka dāvanu kartes daudzi uzskata par sliktu toni, bet es tā nedomāju, jo tā ir iespēja dāvanas saņēmējam saglabāt izvēles brīvību.

Ja dāvana ir paredzēta izmantošanai kādā konkrētā veikalā, pasākumā un pakalpojumā, tad var izvēlēties tās izmantošanas laiku, kas apsveicamajam ir ērtāks. Ja dāvina universālu dāvanu karti, tad izvēles iespējas ir vēl plašākas. Varbūt tā būs iespēja šim cilvēkam īstenot ko tādu, par ko sen sapņojis, bet nav citiem atklājis.

Dāvanu serviss internetā FromMe sadarbojas ar vairāk kā trīssimts uzņēmējiem visā Latvijas teritorijā. Es atradu maniem mīļajiem piemērotas dāvanu kartes, sagatavoju personīgu sveicienu un noformējumu dāvanu kartei. Jau nākamajā dienā dāvana ar kurjera palīdzību tika nodota tieši rokās jubilāram. Visi apsveicamie bija tiešām priecīgi un pārsteigti, ka esmu padomājis par sumināšanu, esot arī ārzemēs. Ar FromMe tas nemaz nebija sarežģīti.

Autors

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *