Padari mājaslapu pamanāmu Google meklētājā

Vai jūsu uzņēmuma mājaslapa parādās Google meklētājā, ja ievada kādu no galvenajiem pārstāvētās nozares atslēgvārdiem? Ja neparādās, tad uzņēmumam ir nopietna problēma, par kuru jūs varbūt pat nenojaušat.

seoKāpēc ir tik būtiski, ka uzņēmuma mājaslapu redz Google meklētājā? Tāpēc, ka Google meklētājs ir tā vietne, ko informācijas iegūšanai katru mirkli izmanto miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Reti kurš potenciālais klients jau zina konkrētu pakalpojuma sniedzēju un meklē to pēc nosaukuma. Visbiežāk cilvēki meklē informāciju pēc kāda nozarei svarīga atslēgvārda.

Piemēram, ja es gribu iegādāties jaunu portatīvo datoru interneta veikalā, tad es meklētājā arī rakstu – portatīvais dators. Varbūt vēl pievienoju kādu raksturojošu atslēgvārdu.

Un tad man paradās saraksts ar piedāvātajiem interneta veikaliem, kas tirgo portatīvos datorus. Un lielākā daļa cilvēku tādā kārtībā, kādā rezultāti tiek piedāvāti, tos arī apskatās.

Cik rezultātus atverat jūs? Es parasti izskatu pirmo rezultātu lapu. Ja tur nav tas, ko meklēju, varbūt vēl otro rezultātu lapu. Ja jūsu uzņēmums neparādās šajās pirmajās lapās, es vispār neuzzinu par tā eksistenci un kļūstu par kāda jūsu konkurenta klientu.

Uzņēmums tādā veidā zaudē milzīgu klientu plūsmu, kas jau paši ir ieinteresēti produktā. Apzinoties šo problēmu, uzņēmumam nekavējoties ir jārīkojas. Situācijas maiņa gan prasīs zināmu laiku, bet tieši tāpēc tas ir jāuzsāk nekavējoties.

SEO optimizācija ir tas mārketinga rīks, kas spēs nogādāt jūsu mājaslapu vērtīgajās Google organisko rezultātu pozīcijās. Un jūsu mājaslapu ieraudzīs katrs, kurš ievadīs nozares atslēgvārdus.

Google optimizēšana parasti jau pēc dažiem mēnešiem ļauj redzēt pirmos uzlabojumus – mājaslapas apmeklētāju pieaugumu un vērtīgo klientu īpatsvara pieaugumu.

Google meklētājs ir stratēģiski svarīgs elements visam digitālajam mārketingam. Ja mājaslapa tajā nav atrodama, tad nevar būt cerību, ka kopumā spēsiet veidot veiksmīgu uzņēmuma mārketingu interneta vidē.

Lai noskaidrotu, kāda ir situācija ar jūsu uzņēmuma mājaslapu, vislabāk ir pasūtīt uzticamai mārketinga aģentūrai veikt SEO auditu. Tas dos skaidras atbildes un rīcības scenāriju.

Autors

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *