Nometnes ārzemēs – bērniem un pusaudžiem

Jauna pieredze, zināšanas un vide nāk par labu ikvienam cilvēkam, arī jūsu bērniem. Tāpēc nav labi viņus sargāt no pasaules un ļaut dzīvot kā aiz stikla. Jāļauj viņiem pašiem piedzīvot, izmēģināt, sajust, pārdzīvot un arī tik galā ar situācijām, kurās mums gribētos iejaukties un nokārtot visu pa savam prātam.

bērnu nometnesBērnam ik uz soļa ir iespēja izzināt pasauli, mācīties, kļūdīties un gūt pieredzi. Arī zināšanas ir daudz labāk uzkrāt dažādās vidēs. Iespēja, ko vecāki var noorganizēt saviem bērniem un pusaudžiem, lai uzlabotu gan viņu zināšanas, gan dotu jaunu pieredzi, ir valodu nometne ārzemēs.

Izglītības aģentūra Ergo Education sadarbojas ar labām un uzticamām nometnēm gan Eiropā, gan citur pasaulē.

Arī Latvijas skolēniem ir iespēja ar aģentūras palīdzību nokļūt šādā nometnē. Nometnes bērniem apvieno gan jaunu zināšanu iegūšanu un nostiprināšanu, gan dažādas interesantas aktivitātes, ekskursijas, jaunus draugus.

Mūsu pieredze ar nometni bērniem ārzemēs

Ar Ergo pakalpojumiem tieši nometņu sakarā pazīstama arī mūsu ģimene. Pagājušajā vasarā izmantojām ļoti labu piedāvājumu. Dēls, kurš ir jau pamatskolnieks, aizbrauca uz divu nedēļu angļu valodas nometni Lielbritānijā. Toreiz bija spēkā īpašs akcijas cenu piedāvājums, tāpēc arī izlēmām izmantot šo iespēju.

Dēls mācās ļoti labi, pēc pamatskolas absolvēšanas plānojam viņu iekārtot kādā labā ģimnāzijā, bet pēc tam ir doma par studijām ārzemēs. Tāpēc rūpes par angļu valodas zināšanu līmeni mums vienmēr ir prioritāras.

Dēls apmeklē privātskolotāju. Bet nometne šķita ļoti laba iespēja dabiskā vidē izmantot un nostiprināt savas esošās zināšanas, kā arī iegūt jaunas.

Pēc nometnes programmas bija skaidrs, ka bērniem nebūs visu dienu jākaļ galvā angļu valodas vārdiņi. Diena ir saplānota dinamiska, aizraujoša, nodarbes mainās, angļu valodas apguve tiek integrēta visur. Ir vairāki pētījumi, kas apstiprina, ka dabiskā vidē un bez dzimtās valodas atbalsta svešvalodu iemācās daudz ātrāk.

Arī dēls atzina, ka mācību metodes bijušas interesantas, viss padevies plūstoši, bez piespiešanās. Par nometni viņš bija sajūsmā, bija ieguvis vairākus jaunus draugus, ar kuriem joprojām sazinās internetā.

Vēl viņš bija sajūsma par to, ka bija iespēja izmēģināt tādas aktivitātes, ko Latvijā droši vien viņš neizbaudītu – golfa spēlēšanu, jāšanu un citas.

Šķita, ka divas nedēļas ārzemēs un patstāvībā viņu ievērojami mainīja uz pozitīvo pusi. Pēc savas pozitīvās pieredzes ieteicām šo iespēju arī draugu ģimenēm. Divas no tām savus pusaudžus uz nometni sūtīs šovasar. Esam arī ļoti apmierināti ar aģentūras Ergo Education darbu. Vienmēr saņēmām visu informāciju, palīdzību un atbalstu. Komunikācija bija laipna un organizēta. Varēja pamanīt, ka aģentūrai Ergo Education šajā jomā ir jau pamatīga pieredze.

Vasaras un ziemas nometnes

Ergo sadarbojas gan ar vasaras, gan ziemas nometnēm, tāpēc jūs savam bērnam varat izvēlēties to, kas viņam vislabāk patīk un kas sakrīt ar jūsu iespējām. Protams, ka vasaras nometnēm ir plašāks piedāvājums, jo arī pieprasījums ir lielāks.

Vasaras brīvlaiku mērķtiecīgi jaunieši grib izmantot lietderīgi, nevis tikai gulšņāt un sēdēt pie datora, sociālajos tīklos. Ja grib kaut ko dzīvē sasniegt, tad lēnām, pa solītim ir jāvirzās uz savu mērķi. Valodu nometne bērniem var būt atspēriens ceļā uz nosprausto mērķi. Vasaras nometņu piedāvājumā ir vairāki desmiti dažādu saistošu izvēļu.

Atliek tikai iepazīties ar piedāvājumu, izpētīt to un ar Ergo Education palīdzību pieteikties. Ja mājaslapā ergoeducation.com neatrodat sev vajadzīgo informāciju, vienmēr vajag sazināties ar aģentūras zinošajiem darbiniekiem, kuri informēs jūs par visām aktualitātēm, kuras varbūt vēl nav nokļuvušas mājaslapā.

Vasaras nometnēs bērnu aktivitātes lielākoties ir svaigā gaisā, kustībā, tiek rīkotas ekskursijas, lai iepazītu apkārtni, dabu, kultūru. Ziemas nometnes notiek kalnu kūrortā, kur ikdienas aktivitātes plāno profesionāli pedagogi un ziemas sporta veidu meistari. Viņi tad arī iemācīs bērnam visas slēpošanas un snovborda gudrības.

Tagad ziemas sporta veidi ir samērā aktuāli, tāpēc pieprasījums pēc ziemas nometnēm pieaug. Uzziniet, ko vēlas jūsu bērns. Padomājiet kopā, vai šis nebūtu labs veids, kā pavadīt daļu no vasaras vai ziemas brīvlaika?

Autors

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *