Meklē stilīgāko kleitu – Ieskaties 220.lv!

kleitasSkaista kleita ir viena no sievietes labākajām rotām. Protams, dabisko sievietes skaistumu lieliski izvēlēta tikai papildina…

Un ja reizēm esam iestrēgušas garlaicīgā dienā, kur nekādi steidzamie darbi negaida, iepirkšanās internetā varētu padarīt visu dienu daudz patīkamāku. Kā zināms, iepirkšanās spēj uzlabot garastāvokli!

Ielūkojoties interneta veikalā 220.lv varam atrast lielisku sieviešu apģērbu piedāvājumu klāstu. Stilīgas kleitas, pieskaņotas kurpes, lieliskas jaciņas un svārkus un vēl un vēl. 220.lv pieejamas kleitas no patīkamiem audumiem un izdevīgās cenās, neskaitāmi daudz dažādos fasonos, krāsās un izmēros – katras gaumei un vēlmēm.

http://220.lv/lv/apgerbi-apavi-aksesuari/sieviesu-apgerbs/kleitas

Lai nepazaudētu galvu plašajā piedāvājumā, nevēloties iegādāties katru no redzētajām kleitām (jo, kā zināms, sievietei nekad nevar būt pārāk daudz kleitu), sekojam dažiem vienkāršiem padomiem – kā izvēlēties sev piemērotāko.

Vispirms, aplūkojot kleitu, saprotam, kādam nolūkam to vēlamies. Kleita, ko gribēsim vilkt uz traku piektdienas ballīti krietni vien atšķirsies no tās, ko vilksim pirmdienā uz darbu. Kleitas mēdz būt ļoti dažādas: biroja, universālās un vakarkleitas. Birojam paredzēta kleita būs vairāk klasiska, tai lieliski jāpieguļ augumam un jānoslēpj visas figūras nepilnības. Un šādas kleitas nav ieteicams vilkt uz ballītēm.Tad vēl universālās kleitas, kuras vēlamies valkāt dažādos pasākumos. Tiesa, tā nedrīkst atgādināt vakarkleitu, jo tā būs paredzēta ikdienas nēsāšanai. Šī iemesla dēļ tā nedrīkst būt izrotāta ar spīdumiem un akmentiņiem, tai jābūt visnotaļ vienkāršai kleitai. Tur, kur katras sievietes acis nedaudz iemirdzas – vakarkleitas – tās tik tiešām ir pašas skaistākās un modernākās kleitas no visdažādākajiem audumiem. To izvēlē pievēršam maksimāli daudz uzmanības un vismaz divām dažādām vakarkleitām būtu jābūt katras sievietes skapī.

Vēl kleitas tiek iedalītas pēc to garuma – mini, midi un maksi. Neliela auguma sievietēm ieteicams atturēties no maksi garuma (garās līdz zemei) kleitu nēsāšanas, jo šādā kleitā augums neizskatīsies pārāk pievilcīgi. Savukārt gara auguma meitenēm maksi kleitas būs tieši laikā. Midi kleitu (zem ceļa) parasti izvēlas, jau iepriekš zinot vajadzīgo garumu, jo šāda garuma kleitas mēdz būt ļoti viltīgas. Savukārt mini kleitas visbiežāk nēsā jaunas meitenes, jo tās ir ļoti īsas.

Vasarā vislabāk izvēlēties vieglas un gaisīgas kleitas. Savukārt ziemā tieši otrādi – kleitas no siltiem audumiem, piemēram, trikotāžas. Krāsas jau katra meitene izvēlas individuāli, pieskaņojot savai acu, ādas, matu, somiņas, rotu vai kurpju krāsai. Katru kleitu jāmāk nēsāt, aksesuāriem un rotām noteikti jāpiestāv kleitai.

Autors

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *