Līmlente – neaizstājams elements ikvienā noliktavā

Noliktava ir stratēģiski svarīgs punkts ikvienā uzņēmumā, it īpaši tādā, kurš nodarbojas ar preču ražošanu, izplatīšanu un pārdošanu. Tad ir vajadzība atbilstoši aprīkot noliktavu un organizēt tās darbu.

kastes aizlīmēšana Preču un sūtījumu aprites kvalitāte ir atkarīga no tā, kādas kvalitātes iesaiņošanas materiāli tiek izmantoti – kastes, plastmasas izstrādājumi, līmlente. Visiem šiem elementiem ir jābūt atbilstošiem tam, kādas preces tiek iepakotas, kādos apstākļos un cik tālu tās tiks transportētas.

Ja iepakojuma kvalitāte un izturība būs zema, tad ir liels risks, ka preces tiks sabojātas un klienti būs neapmierināti. Augstākās kvalitātes līmlentes ikviens uzņēmums var pasūtīt pie vietējā ražotāja limlentas.lv, kas nodrošina plašu līmlenšu klāstu, ko var pielāgot tieši klienta uzņēmējdarbības vajadzībām.

Parastas līmlentes

Piedāvājumā ir parastas baltās, brūnās un caurspīdīgās līmlentes, ko var izmantot standarta iepakojuma aizlīmēšanai, detaļu sastiprināšanai un kaut kā nofiksēšanai. Šīs līmlentes uzņēmumi parasti iegādājas vairumā un izmanto lielos daudzumos. Limlentas.lv var tās izgatavot vajadzīgajā izmērā un pārklāt ar darbiem pielāgotu līmes pārklājumu.

Pieejama saudzīga līme, ko var izmantot tad, ja līmlenti pēc tam plānots noņemt no virsmas, to nesabojājot. Stiprā līme ir paredzēta visiem ikdienas darbiem ar līmlenti – iepakojumu aizlīmēšanai, saiņošanai, produktu sastiprināšanai un citām lietām.

Bet īpaši izturīgo līmi iesaka klientiem izvēlēties tad, kad iepakojumā ir saldēta produkcija, vai noliktavā ir auksts un mitrs. Šāda līmlente būs izturīga jebkādos apstākļos un sniegs papildus drošību.

Personalizētas līmlentes

līmlente ar apdrukuBet limlentas.lv piedāvā arī individuālus risinājumus tiem, kuriem vajadzīgs kas vairāk par parastu līmlenti. Piedāvājumā ir arī krāsainas un apdrukātas līmlentes.

Tās var izveidot tādas, kā vēlas klients. Gan pēc izmēra, gan apdrukas dizaina. Klients var iesniegts jau paša sagatavotu dizaina paraugu, ko limlentas.lv komanda uzdrukās uz vajadzīgā daudzuma un izmēra līmlentēm.

Bet dizainu var izstrādāt arī kopā ar limlentas.lv speciālistiem. Jebkurā gadījumā var panākt klientam vēlamo rezultātu. Šāda līmlente būs unikāls dizaina un mārketinga elements ar plašu pielietojumu.

Autors

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *