„Latvijas Hipotēka” – zemas procentu likmes un individuāla attieksme

Hipotekāro kredītu noformēšanā un izsniegšanā viens no līderiem Latvijā ir nebanku aizdevējs „Latvijas Hipotēka”, kas ieguvis uzticību no klientiem visā Latvijā.

kredīts „Latvijas Hipotēka” piedāvā visiem pieejamu un individuāli pielāgojamu kreditēšanas pakalpojumu, kas spēj atrast katram klientam izdevīgāko risinājumu, lai tiktu uzlabota viņa finansiālā situācija. Aizdevējs klientiem nodrošina vairāku veidu hipotekāros kredītus – aizdevumus pret nekustamā īpašuma ķīlu.

 

Kredīta summa var sasniegt pat 75 % no nekustamā īpašuma tirgus vērtības, bet atmaksas maksimālais termiņš ir 10 gadi. Ja klients atbilst aizdevēja izvirzītajiem kritējiem, tad var saņemt pat 2,5 % aizdevuma likmi. Tas ir viens no labākajiem piedāvājumiem, ko jūs varētu saņemt.

 

Ikvienam interesentam ir pavisam vienkārši uzzināt par „Latvijas Hipotēkas” pakalpojumiem un arī tiem pieteikties, jo visu var paveikt mājaslapā www.latvijashipoteka.lv.

 

Tur atradīsiet ne tikai plašu informāciju par aizdevēju un visiem pakalpojumiem, bet arī noderīgu kredītu kalkulatoru un aizdevuma pieteikuma formu. Lai izmantotu visas šī iespēja, vajadzīga tikai ierīce ar interneta pieslēgumu.

 

Aizdevuma pieteikumu varat aizpildīt jebkurā vietā un laikā, iesniegt elektroniski. Jau vienas darba dienas laikā to izskatīs kompetenti „Latvijas Hipotēkas” darbinieki un jums personīgi sniegs atbildi.

 

Pēc pieteikuma apstiprināšanas kredīts tiek operatīvi noformēts un pārskaitīts uz klienta bankas kontu. Esošie klienti ir ļoti atzinīgi novērtējuši „Latvijas Hipotēkas” klientu apkalpošanas un kredītu izsniegšanas standartus, kas izceļas ar operativitāti un individuālu attieksmi.

 

„Latvijas Hipotēka” izsniedz vairāku veidu hipotekāros kredītu gan privātpersonām, gan uzņēmējiem, palīdzot īstenot ieceres, attīstīt biznesu un uzlabot dzīves apstākļus.

 

Viens no bieži izmantotajiem kredīta veidiem ir aizdevums nekustamā īpašuma iegādei – gan uzņēmējiem, gan privātpersonām. Tas ir vieds, kā uzlabot dzīves apstākļus, iegūt plašāku dzīvesvietu, kas atbilst ģimenes vajadzībām.

 

Uzņēmumi iegādājas īpašumus, kuros attīstīt uzņēmējdarbību, ierīkot ražotnes, noliktavas un cita veida objektus. Daudzām ģimenēm hipotekārais kredīts nekustamā īpašuma iegādei ir vienīgā iespēja tikt pie sava mājokļa, jo valsts ekonomiskā situācija ir nelabvēlīga lielāku ienākumu gūšanai.

 

„Latvijas Hipotēka” ir pretimnākošā saviem klientiem, izsniedzot kredītus ar ļoti izdevīgu procentu likmi. Vēl aizdevējs piedāvā hipotekāros kredītus patēriņa vajadzībām un nodrošina kredītu apvienošanu.

 

Lai arī kādas būtu vajadzības un plānotie izdevumi, iepazīstieties ar „Latvijas Hipotēkas” piedāvājumu, kas būs pielāgots tieši jūsu situācijai un vajadzībām. Vairāk uzziniet internetā vai klātienē noskaidrojiet klientu apkalpošanas centrā.

Autors

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *