Labu fizioterapeitu meklē VCA klīnikās

Vajadzība pēc fizioterapeita kļūst arvien izplatītāka, jo no dažādām pašsajūtas problēmām cieš liela daļa sēdoša darba darītāju, pacienti arī arvien biežāk pēc ārstniecības kursiem izmanto fizioterapeita palīdzību, lai atrāk atgūtos un atjaunotu dzīves kvalitāti.

fizioterapeitsFizioterapeita specialitāte ilgu laiku ir bijusi ne īpaši pazīstama, daudziem pacientiem tā varēja šķist laika un naudas tērēšana. Tomēr pēdējā desmitgadē, kad medicīnā ienākušas daudzas modernas vēsmas, pacienti arvien vairāk sākuši novērtēt iespējas, ko sniedz fizioterapija.

Fizioterapijā pēdējos gados ir parādījušās daudzas efektīvas metodes un terapijas, kas veiksmīgi izmantojamas mazuļiem, grūtniecēm, pacientiem ar attīstības traucējumiem, pacientiem pēc nopietnām traumām. Labs fizioterapeits ir ļoti noderīgs speciālists, kas var ietekmēt atveseļošanos un panākt pašsajūtas uzlabošanos.

Augsti kvalificēts speciālists

Fizioterapeits ir speciālists ar augstāko medicīnisko izglītību, plašām un dziļām zināšanām par cilvēka ķermeni un tā funkcijām. Tāpēc pacientiem nav pamata domāt, ka par fizioterapeitu var strādāt jebkurš, šīs profesijas apgūšana prasa laiku un pamatīgu darbu.

Fiziopterapeits ne tikai rehabilitē pacientus pēc traumām un slimībām, bet arī sniedz padomus par ergonomiskām un saudzīgām kustībām ikdienā, izglīto par profilaktiskiem un veselību veicinošiem pasākumiem, konsultē jaunos vecākus par mazuļa attīstību.

Fizioterapija pie VCA

Fizioterapiju šobrīd piedāvā daudzas veselības aprūpes iestādes, tomēr tiešām labu speciālistu slava ceļo no viena klienta pie nākamā, jo cilvēki mēdz paziņot saviem draugiem un paziņām, ja atraduši kādu tiešām prasmīgu speciālistu.

Rīgā labu fizioterapeitu varat meklēt kādā no VCA klīnikām. Par to, kur pilsētāklīnikas izvietotas, varat uzzināt VCA mājas lapā http://www.vca.lv/. Varat izvēlēties jebkuru jums tuvāk esošu VCA iestādi, jo tajās visās strādā profesionāli, atsaucīgi un pieredzējuši fizioterapeiti, kas izpratīs jūsu veselības problēmas un atradīs labākos veidus, kā uzlabot jūsu pašsajūtu.

VCA fizioterapeiti pārzina daudzas metodes un jaunākās terapijas – slinga terapiju, teipošanu. Lai pieteiktos VCA uz fizioterapeita konsultāciju, varat izmantot tradicionālo tālruņa zvanu uz poliklīnikas reģistratūru, vai arī pieteikties mājas lapas vca.lv e-poliklīnikā.

Atzīmējiet sev nepieciešamo pakalpojumu, atstājiet savu kontaktinformāciju un gaidiet zvanu no reģistratūras darbinieka, lai vienotos par precīzu vizītes laiku un datumu.

Kādos gadījumos var palīdzēt fizioterapeits?

kvalificēts speciālistsFizioterapeits ir speciālists, kam jāsadarbojas ar ļoti daudziem ārstiem un jāpārzina plašs saslimšanu loks, jo fizioterapiju var pielietot daudzos veselības traucējumu gadījumos.

Fizioterapija palīdzēs atjaunot kustības pēc dažādām operācijām, sastiepumiem, endoprotezēšanas. Fizioterapija ir arī ļoti efektīva dažādu ar elpošanu saistītu saslimšanu mazināšanai – astmai, bronhītiem.

It īpaši, ja šādas saslimšanas ir hroniskā formā. Ļoti bieži un arī efektīvi fizioterapija tiek izmantota muguras sāpju novēršani un mazināšanai, muguras muskulatūras stiprināšanai.

Īpašapieeja tiek piedāvāta grūtniecēm un jaunajām māmiņām,kuras var gan stiprināt savu ķermeni, mazināt sasprindzinājumu, gan novērst problēmas pēc dzemdībām – muguras sāpes, urīna nesaturēšanu un citas kaites, kas nereti piemeklē jaunās māmiņas. Fizioterapeits palīdzēs ne tikai māmiņai, bet arī mazulim, jo sekos tā fiziskajai attīstībai, sniegs padomus bērna celšanā, nēsāšanā.

Ar fizioterapiju arī ārstē sporta traumas, palīdz bērniem un jauniešiem novērst stājas problēmas. Katram no gadījumiem speciālists izmanto atšķirīgu pieeju un metodes, panākot saudzīgu ietekmi uz ķermeni un virzoties uz vēlamo stāvokli.

Fizioterapeits var strādāt ar pacientu individuāli, bet tiek piedāvātas nodarbības arī grupās. Visbiežāk tā ir ārstnieciskā vingrošana vai kādas citas veselību uzlabojošas aktivitātes.

Autors

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *