KUR IZVĒLĒTIES APĢĒRBU, LAI VARĒTU UZ VISIEM LAIKIEM ATSVEICINĀTIES NO “NAV KO VILKT” PROBLĒMAS

apģērbsSkapis lūzt, bet kārtējo reizi nav ko vilkt…Šīs situācijas pieminēšana ir ne tikai pazobošanās par sievietēm. Diemžēl, tā ir problēma, kas nomoka ne vienu vien daiļā dzimuma pārstāvi, katru rītu meklējot piemērotu apģērbu iešanai uz darbu vai brīvdienu tikšanās reizei ar draugiem.  Risinājums – nav viegls, bet sasniedzams.

Pirms iegādājoties apģērbu, ir jāizvērtē tā nepieciešamība un piemērotība.

Jauni garderobes veidošanas paradumi – laika, pūļu un reizēm arī sevis „pārkāpšanu“ prasošs process. Sākam, sperot mazus solīšus…

Palūkojamies, kas mums ir skapī: labos atstājam, sliktos – izmetam

Drēbju pārpilnības dēļ galējos gadījumos var krist skapju plaukti un izgāzties durvis.  Bet visbiežāk tiek nelietderīgi tērēts laiks, mēģinot sadabūt piemērotus apģērba gabalus un kaut kā tos sakombinēt savstarpēji.Tādas pūles bieži vien beidzas nesekmīgi: vai nu attēls spogulī neapmierina, vai arī apģērbjas līdzīgi kā vakar, aizvakar, pirms nedēļas… Savā dienas kārtībā atvēliet pāris stundiņas skapja ģenerālrevīzijai.  Novalkātas, par lielu vai mazu esošas, saplīsušas, sen no modes izgājušas vai simts gadus (jokojam, pietiek arī ar vienu gadu) nostāvējušas drēbes ir izmetamas vai arī atdodamas tiem, kam tās patiešām ir nepieciešamas. Atlikušās vajadzētu sašķirot pēc vēlamās klasifikācijas: veida, krāsām, gadalaikiem, valkāšanas mērķa un tamlīdzīgi. Iespējams, ir grūti noticēt tam, ka mazāka daudzuma apgērba gadījumā var ātrāk apģērbties un stilīgāk izskatīties!

Iegādājamies trūkstošos, savstarpēji saskaņotus apģērba gabalus

Izveidojiet sarakstu, kādi apģērba gabali konkrēti ir nepieciešami, piemēram, tumši zilas sašaurinātas bikses, balts krekls ar garām piedurknēm un tamlīdzīgi. Ieteicams izvēlēties neitrālas, viegli saskaņojamas krāsas – baltu, melnu, pelēku un vairākas spilgtākas- mīļākās krāsas. Derētu parūpēties arī par stilīgiem aksesuāriem, kvalitatīvu rokassomiņu un apaviem.

Iepērkamies ar prātu

Ir „jāuzaudzē bieza āda“, lai varētu atturēties no vēlmes, neatrodot meklēto, bezcerībā pirkt ko pagadās, pirkt garastāvokļa uzlabošanai, pirkt, jo ir lēti un tamlīdzīgi.Tādu spontānu iepirkšanās brīžu laikā iegādātais apģērbs, visticamāk, gulēs plauktā, sarkastiski atgādinot par veltīgi izšķiesto naudu… Būtu ideāli, ja apģērba iegāde notiktu divos etapos.  Uzlaikojot uzmanību piesaistījušo apģērbu, atgriezties mājās, labi apdomāt, vai man to patiešām vajag, izvērtēt, kā tas iederēsies jau esošajā garderobē. Ja pēc pāris dienām vēlme konkrēto apģērba gabalu iegādāties saglabājas tikpat spēcīga, var droši ķerties pie naudas maka.

 

Autors

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *