Kungi, vai jūs zināt, kā ģērbties, ejot uz darba interviju?

 

vīriešu apavi internetāDomājot par to, ko vilkt, ejot uz svarīgu darba interviju, mēs nereti apmulstam, jo vēlamies izskatīties labi, tajā pašā laikā nepārcenšoties. Tas, ka iepriekšējā vakarā skapja saturs attopas uz grīdas un, iespējams, pa visu istabu, nav nekāds pārsteigums.

Ir saprotams, ka īstā apģērba atrašana rada stresu – tu taču vēlies, lai tevi uzaicinātu arī uz otro atlases kārtu un pieņemtu darbā. Esam tev sagatavojuši vairākus noderīgus ieteikumus.

  • Pievērs uzmanību tam, kā izskaties. Ātrākais veids, kā samazināt savas iespējas tikt pieņemtam darbā ir, ierodoties uz interviju noskrandušās, novalkātās un, nedod Dievs, netīrās drēbēs! Pat tad, ja tu esi viens no līderiem kandidātu sarakstā, nepievēršot uzmanību apģērbam, tu parādi to, ka tev nerūp tas, kā izskaties un tu sevi nekop. Tev ir jācenšas izskatīties profesionāli, atbilstoši amatam, uz kuru tu kandidē.
  • Uzvalks ir laba izvēle. Kā tev šķiet, vai cilvēks, kurš uz darba interviju izvēlas uzvalku, var radīt sliktu pirmo iespaidu? Diez vai. Protams, ļoti liela nozīme ir arī tavai kompetencei un spējai pamatoti atbildēt uz jautājumiem, taču apģērba ziņā uzvalks vienmēr ir īstā izvēle. Protams, tu vari arī izvēlēties žaketi un bikses atsevišķi, taču labāk izskatīsies, ja tie būs līdzīgās krāsās.
  • Nevelc maisveidīgas drēbes. Ko tās par tevi spēj pateikt? Droši vien to, ka neesi pārliecināts par sevi un centies kaut ko noslēpt. Šāds apģērbs raida ziņu, ka tu par sevi un savu apģērbu nerūpējies, kas attiecīgi var likt domāt, ka tu tāpat arī attiecies pret darbu. Ir vērts pacensties, ja tiešām vēlies iegūt darbu, uz kuru pretendē.
  • Rūpīgi izgludini apģērbu. Viens no veidiem, kā panākt ļoti labu efektu ir, uzvelkot drēbes, kas ir pienācīgi izgludinātas. Protams, viena vai divas krunciņas apģērbā nebūs izšķirošais kritērijs, kas var ietekmēt tavas iespējas dabūt darbu, taču, ja tava žakete, krekls, bikses utt. izskatās tā, it kā tikko būtu izvilktas no skapja apakšas, tas noteikti neradīs par tevi labu pirmo iespaidu.
  • Nevelc sporta kurpes vai iešļūcenes. Un jā, tas patiešām mēdz notikt. Ir cilvēki, kuri spēj aiziet uz darba interviju šādās kurpēs. Ņem vērā – cilvēki pievērš uzmanību arī tam, kas tev ir kājās! Atrodi laiku aiziet uz veikalu un nopirkt pāri kvalitatīvu kurpju. Tev nepatīk iepirkšanās? Nav laika? Laba izvēle ir vīriešu apavi internetā! Piemēram, 220.lv piedāvā ļoti plašu apavu klāstu, turklāt par ļoti labām cenām, tādēļ tu noteikti varēsi atrast ko piemērotu arī sev.
  • Sakop sevi. Pirmkārt, noskujies. Tu taču nevēlies izskatīties kā meža brālis, ejot uz tikšanos ar nopietniem cilvēkiem. Ja bārda tev ir svarīga, atrodi laiku, lai aizietu pie profesionāļa, kas liks tai izskatīties pievilcīgai un koptai.
  • Noslēgumā – atceries: kurpēm jāsaskan ar kurpēm, arī jostai jāsaskan ar kurpēm, kreklam jābūt ieliktam biksēs, nevelc auskarus, piesedz tetovējumus un matus saglabā to dabiskajā krāsā. Lai veicas iegūt savu sapņu darbu!

Autors