Kāpēc izvēlēties 4G internetu?

lte 4g internets

Internets spēj dod tik daudz un dažādas iespējas. Tehnoloģijas visu laiku tiek attīstītas un, ja iepriekš par interneta esamību nebija ne jausmas, tad tagad jau internets 20 gadu laikā ir iekarojis visu pasauli un spēj nodrošināt saziņu un datu apmaiņu visā pasaulē. Internets nenoliedzami ir spējis iekarot nozīmīgu vietu mūsu ikdienā. Internets ir savstarpēji saslēgta datortīklu sistēma, kas pārsūta datus, izmantojot interneta protokolu IP. Internetam ir vispasaules pieeja un tas paver mums daudz un dažādas iespējas.

Ar interneta starpniecību ir iespējams sazināties ar ģimeni un draugiem, skatīties video, izmantot sociālos tīklus, e-pastu un citus nepieciešamos portālus. Kā arī ir iespēja ar interneta starpniecību veikt dažādas darbības, kuras lai veiktu būtu nepieciešams doties uz Valsts ieņēmuma dienestu, banku vai kādu citu iestādi. Internets padara mūsu dzīvi ātrāku un vienkāršāku. Un lai visas šīs iespējas varētu izmantot ir nepieciešams stabils un ātrs internets. Piedāvātais 4G ir jaunākās  paaudzes internets un gan ātruma, gan datu apjoma ziņā pārsteidz vairākas reizes 3G internetu. 4G internets ir pieejams gandrīz visā Latvijā un tiek pastāvīgi strādāts pie tā, lai šo 4G tīklu attīstītu un pilnveidotu. Latvijā gandrīz visi interneta pakalpojuma sniedzēji piedāvā iespēju izmantot 4G internetu un tam ir plašs pārklājums. Jaunākās paaudzes 4G internets ir 10 reizes ātrāks par visiem zināmo 3G internetu. 4G internets teorētiski nodrošina lejupielādes ātrumu līdz 150 Mbit/s un augšupielādes ātrumu līdz 50 Mbit/s. Šis ātrums ir pietiekoši atbilstošs, lai varētu skatīties dažādas filmas un spēlēt video spēles bez jebkādām problēmām. 4G internets nav tikai ātrāks un labāks, bet arī dod iespēju to izmantot vairāk cilvēkiem vienlaicīgi. Kā arī, kad tiek izmantots internets un apmeklēta, kāda no interneta vietnēm, tad tiek izveidots savienojums ar serveri. 4G internets samazina šo savienojuma laiku līdz minimumam, un mēs spējam nepilnas sekundes laikā atvērt nepieciešamo saiti, ar 3G interneta savienojumu būtu nepieciešamas dažas sekundes.

Lai varētu izmantot 4G internetu ir nepieciešama atbilstoša ierīce, kura atbalsta šādu tīklu. Ja pirms pāris gadiem, kad tika ieviests 4G internets šī varētu būt problēma, jo ne visi telefoni bija izgatavoti tam, lai varētu izmantot 4G internetu, tad šobrīd par to nav jāsatraucas, jo visas ierīces tam tiek pielāgotas. 4G internets ļaus lietotājam aizmirst par mirkļiem, kad bija nepieciešams ilgs laiks, lai atvērtu pārlūkprogrammā nepieciešamo programmu.

Lai uzzinātu kāds ir pārklājums ir iespēja doties uz sava interneta pakalpojuma sniedzēja mājaslapu un apskatīt pārklājumu vai arī var sazināties ar klientu apkalpošanas speciālistu, kurš sniegs visas nepieciešamās atbildes un kvalitatīvu konsultāciju.

Ceturtās paaudzes 4G internetu ir iespējams pārvietot un izmantot jebkurā vietā salīdzinājumā ar DSL vai optiskā interneta iespējām. Salīdzinot optiskā un DSL interneta ātrumu ar 4G internetu, tad atšķirību ir grūti ieraudzīt, jo 4G internets piedāvā tikpat ātru un kvalitatīvu interneta savienojumu kā optiskais un DSL internets.

Ceturtās paaudzes 4G internets ir izveidots, lai sniegtu drošu un uzticamu interneta pieslēgumu. Ikviens interneta lietotājs vēlas saņemt pēc iespējas kvalitatīvāku interneta pakalpojumu, neatkarīgi kādas būtu viņa vēlmes un vajadzības. 4G internets noteikti var konkurēt ar citiem pieejamajiem interneta veidiem, jo ir pārvietojams. To var izmantot gan savos telefonos, portatīvākos datoros un planšetdatoros no jebkuras vietas, kur ir pietiekoši labs pārklājums. Ikdiena var būt gan steidzīga, gan arī lielā mērā nepārtrauktā kustībā un iespēja izmantot 4G internetu ir liela priekšrocība. Dažādi operatori Latvijā piedāvā 4G interneta pakalpojumus, atliek tikai izvēlēties sev piemērotāko piedāvājumu, jo interneta lietotāji ir daudz un dažādi, tādēļ arī vajadzības ir dažādas. Tiek piedāvāti pakalpojuma piedāvājumi ar dažādiem datu apjomiem, un atkarībā no piedāvātā datu apjoma tiek piemērota pakalpojuma cena. Jo vairāk nepieciešams izmantot internetu, jo lielāka būs cena. Tādēļ pirms izvēlēties savu 4G interneta piedāvājumu nepieciešams izvērtēt kādām vajadzībām tas tiks izmantot, la varētu izvēlēties sev piemērotāko piedāvājumu.

Autors

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *