Kādu matraci izvēlēties bērnam?

Dormeo virsmatracisBērni ir mūsu rūpes un laime, tāpēc lietas, kuras iegādājamies viņu labsajūtai ir jo vairāk svarīgas kā jebkas cits. Bērna miegs bieži vien ir trausls, tāpēc, lai tas būtu komfortabls, ir jāparūpējas gan par ērtu gultiņu, gan par kvalitatīvu un labu matraci.

Matraču veidi un to piedāvājums ir gana plašs un, ja ikdienā nestudē šos piedāvājumus, tad saprast ar ko labāks katrs matracis ir pavisam grūti. Matraču veidi var atšķirties ar to cietības pakāpi, materiāliem, tehnoloģiju kā tie ir izstrādāti un pat matrači, kas ir alerģiskiem cilvēkiem.

Kādi ir matraču veidi?

Matračus vari sadalīt vairākās kategorijās un veidos, tāpēc iepazīsties ar katru no tiem atsevišķi, lai saprastu tā veida plusus un mīnusus.

Matraču veidi:

  • matači ar kombinētu materiālu;
  • organiskie izvejvielu matrači;
  • putu matrači;
  • atsperu matrači;
  • lateksa matrači;
  • gela matrači un
  • virsmatrači.

Izvēloties bērnam matraci, jāņem vērā ne tikai tā veids, bet arī citi faktori- izmērs, cietība, elastība, pārvalks un tīrīšanas iespējas.

Izmērs

Izvēlies bērna gultiņai matraci, kas ir atbilstoša izmēra. Pārliecinies, lai izmērs atbilst precīzi un, lai starp rāmi un jauno matraci nav spraugas. Speciālisti saka, ka, ja starp matraci un gultu ir lielākas spraugas, tas var palielināt risku bērnam stap tiem nosmakt.

Cietība

Bērniem jāpērk matrači, kas ir stingri un cieti, gluži pretēji kā tas mēdz būt pieaugušajiem. Matraču cietību pārbaudot, nevajag baidīties no tā, ka tie šķiet pārāk cieti.

Elastība

Ja matracis atgūst savu formu uzreiz pēc tam, kad esi atgūlies vai iespiedis roku, jo labāks tas ir. Maziem bērniem pārāk mīksti matrači nav piemēroti, tāpēc, ja vien ir iespēja lasi matrača elastības aprakstu vai pārbaudi to.

Pārvalks

Pērkot matraci bērnam, piepērc komplektā arī pārvalku- nav noslēpums, ka mazi bērni dažkārt pieslapina gultiņu, vai izlej savā gulta savu dzērienu.

Domājot par bērna labsajūtu un komfortu, kā arī, lai matracis nebūtu ātri jāmaina uz jaunu, ieteikumus ir iegādāties arī klāt Dormeo virsmatraci. Noturīgs, ilgspējīgs un elpojošs matracis un Dormeo virsmatracis vienā komplektā ir ideāla kombinācija, lai Tavā ģimenē tas kalpotu ilgi un bērns būtu priecīgs katru reizi, kad pamostas!

Autors