Kā izvēlēties atbilstošākās smaržas?

ka izveleties smarzasSmaržas ir kā cilvēka vizītkarte. Ar smaržu palīdzību ir iespējams uzburt mums vēlamo tēlu, ko vēlamies, lai sajūt arī pārējie cilvēki. Ne velti daudzas sieviete bieži vien randiņiem izmanto dažādas pavedinošas smaržas, kas ļauj atstāt romantisku iespaidu un savaldzināt vīrieti. Tieši tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties tieši savai personībai piemērotākās smaržas, lai tās izceltu mūsu personības iezīmes un paspilgtinātu tās. Šajā rakstā vēlamies Tev sniegt pāris vienkāršus padomus, kas ļaus izvēlēties tieši sev piemērotākās smaržas, kas patiks ne tikai Tev, bet apburs arī apkārtējos.

Katram dzīves gadījumam savas smaržas

Ejot uz lietišķu tikšanos noteikti vajadzētu izvēlēties savādākas smaržas nekā tad, ja, piemēram, dodies uz randiņu. Mūsdienās ļoti populāri ir izšķirt dažādus smaržu tipus, iedalot tos ballīšu, sportiskos, ikdienas, kā arī lietišķos tipos. Piemēram, izvēloties aromātu ballītēm, visbiežāk tiek izvēlēti afrodiziaki, jo ballītēs mēs vēlamies būt neatvairāmi, iegūt pielūdzējus vai atstāt iespaidu uz savu otro pusīti. Savukārt, ja nepieciešamas smaržas dažādiem sportiskiem pasākumiem, ir ļoti svarīgi, lai tie nebūtu pārāk smagi un uzbāzīgi. Vislabāk šādām situācijām izvēlēties vieglas un neuzbāzīgas smaržas. Tieši tāpēc ļoti bieži tiek izvēlētas smaržas, kas radītas no citrusa notīm. Savukārt, ja nepieciešamas smaržas lietišķām tikšanās reizēm, tad noteikti tam vajadzētu būt neitrālam. Nekādā gadījumā neizvēlies smaržas, kas satur saldas notis, dažādus austrumu aromātus. Gadījumā, ja smaržas nepieciešamas, lai dotos uz randiņu – vari izpausties. Visbiežāk sievietes izvēlas smaržas ar ziedu-austrumu notīm, tādā veidā izveidojot juteklisku tēlu. Savukārt starp vīriešiem populāras ir koksnes-pikantas notis. Arī ikdienā mēs vēlamies rūpēties par savu tēlu, tāpēc ir svarīgi izvēlēties piemērotas smaržas, kas pavadīs mūs ikdienas gaitās. Tādā gadījumā vislabāk izvēlēties vieglus un patīkamus aromātus, piemēram, ūdens, ozona vai arī zaļos aromātus, kas ir viegli, neuzkrītoši, bet ļoti patīkami un atsvaidzinoši.

Izvēlies smaržas pēc gadalaika

Smaržu eksperti uzskata, ka katrai sezonai ir savs aromāts. Piemēram, ziemas sezonā vislabāk izvēlēties smaržas ar izteiktu augļu un ziedu aromātu. Ziemas aukstajā laikā ir svarīgi uzburt vasarīgu noskaņu, lai paspilgtinātu vienmuļos ziemas vakarus un ikdienu. Rudenī ļoti labi iederas dažādas citrusu, austrumu, vaniļas, kā arī ziedu un skuju notis, tādā veidā radot patīkamu atmosfēru. Pavasaris nāk ar vieglumu, tāpēc vislabāk izvēlēties dažādus maigus aromātus, kas satur ziedu un augļu notis. Šādi aromāti noteikti uzlabos ne tikai Tavu noskaņojumu, bet arī apkārtējo cilvēku noskaņojumu, uzmundrinot viņus. Arī vasarā vajadzētu izmantot vieglus un atsvaidzinošus aromātus. Vasaras periodā droši vari izvēlēties eksotisko augļu aromātus, vaniļas notis. Nekādā gadījumā vasarā nevajadzētu izvēlēties pārāk pikantus aromātus, jo vasarā nepieciešami viegli aromāti, kas atsvaidzina.

Un, protams, pats svarīgākais ir izvēlēties smaržas, kas raksturo Tavu personību. Ja esi kautrīga, tad noteikti vajadzētu iegādāties smaržas ar romantiskiem toņiem nevis pārāk pikantiem un pārspīlētiem. Savukārt, ja esi lietišķa tipa sieviete, tad vajadzētu izvēlēties smaržas, kas to paspilgtina, jo tādā veidā nederēs dažādas salda tipa smaržas, kas rada romantisku un maigu tēlu. Savukārt vīriešiem parasti piestāv dažādas citrusa tipa smaržas, kas atsvaidzina. Izvēloties smaržas, noteikti ņem vērā arī to, ka ir 3 notis, sākuma, vidus, kā arī beigu nots, tāpēc nekad nevajadzētu paļauties tikai uz sākuma noti, jo tā parasti saglabājas tikai apmēram stundu. Izvēloties piemērotas smaržas ir iespējams paspilgtināt savu tēlu!

Autors

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *