Jauna Apotheka aptieka Kuldīgā

Apotheka atklāj jaunu aptieku Kuldīgā

Aptieka jau izsenis bijusi katras pilsētas veselības centrs. Kādreiz katrā pilsētā ārpus Rīgas varēja atrast vien pa vienai aptiekai, tomēr šie laiki ir pagājuši un nu mazpilsētu iedzīvotāji var izbaudīt visas priekšrocības, ko sniedz dažādu aptieku piedāvājums. Tā arī Kuldīgā 3. decembrī pēc pārtraukuma savas durvis atkal vērusi Apotheka aptieka Piltenes ielā 5a, kas izvietota plašās telpās un kuldīdzniekiem piedāvā recepšu un bezrecepšu medikamentus un uztura bagātinātājus.

Aptiekas atjaunotās telpas ieguvušas modernāku, mūsdienīgāku dizainu, kas pircējiem piedāvā lielākas ērtības. Telpu iekārtojums gan nav vienīgā izmaiņa, pārdomāts arī piedāvāto produktu klāsts, ņemot vērā klientu vajadzības – tagad aptiekā var atrast visu veselības un labas pašsajūtas bagātināšanai, kā arī augstvērtīgai skaistumkopšanai.

Iedzīvinot jauno Apotheka aptieku koncepciju, tās vadība pauž, ka vēls izmainīt klientu domāšanu, un padarīt aptieku par vietu, kas var klientiem nodrošināt visu labsajūtas pilnai dzīvei un skaistumam. Aptiekas jaunā domāšana paredz, ka jāpopularizē Apotheka kā vietu, kurā iegriezties arī lai iegādātos dažādus produktus slimību profilaksei, tādējādi izglītojot sabiedrību un palīdzot izvairīties no lielas daļas saslimšanu, kurām pēc tam tiktu meklēti koncentrēti recepšu medikamenti.

Dažādu vitamīnu un minerālvielu nozīmi mūsu dzīves kvalitātes uzlabošanā nevar noliegt, tādēļ krietni vien padomāts, kā klientiem piedāvāt plašāko un sezonai atbilstošāko uztura bagātinātāju klāstu. Līdzīgi aptiekas plauktos parādījušies arī augstvērtīgi skaistumkopšanas produkti, kurus neatrast dažādos kosmētikas veikalos. Aptieka gādā, lai no veselības problēmām varētu izvairīties profilaktiskā ceļā, kā arī gādā par klientu labsajūtu. Lai pārmaiņas būtu sekmīgas, jādomā par klientu informēšanu.

Šobrīd vairums iedzīvotāju aptieku apmeklē tad, kad jau radušās kādas veselības problēmas. Liela daļa pat nenojauš, ka varētu izvairīties no nepatīkamās slimošanas un ārstēšanās, ja ikdienā lietotu kādus vitamīnus, minerālvielas uztura bagātinātāju veidā. Mūsdienās tas strauji mainās un arvien vairāk cilvēku aptiekas durvis ver, lūkojoties kā uzlabot imunitāti un izvairīties no slimošanas pavisam.

Šobrīd Kuldīgas iedzīvotājiem ir pieejamas jau divas Apotheka aptiekas. Aptieka Kuldīgā, Piltenes ielā 5a strādā darba dienās un sestdienās no plkst. 8.00 līdz 20.00, savukārt svētdienās tā ir slēgta. Novēlam, lai jaunajā gadā mazāk nāktos vērt aptiekas durvis ar pilošu degunu vai klepu un lai aptieku drīzāk būtu jāapmeklē, lai ar aptiekāru pārrunātu labākos veidus kā pēc iespējas efektīvāk saglabāt labu veselību un dzīvesprieku!

Autors

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *