Iegādājies OCTA apdrošināšanu izdevīgāk Manapolise.lv!

manapolise.lv octaKad vēlamies uzzināt ko vairāk par kādu preci vai pakalpojumu, nereti izmantojam interneta piedāvātās iespējas. Atliek tikai atvērt meklētāju “Google”, ierakstīt interesējošos atslēgas vārdus, un redzēsit dažādas mājas lapas, kurās pieejama daudzveidīga informācija. Arī es nolēmu veikt izpēti, kad prātoju, kur visizdevīgāk būtu iespējams iegādāties obligāto transportlīdzekļa apdrošināšanu jeb OCTA. Tās termiņš jau tuvojas beigām, taču turpināt iegādāties to pie līdzšinējā apdrošinātāja nevēlos, jo piedāvājums nešķita pietiekoši izdevīgs. Mūsdienās taču ir tik daudz apdrošināšanas kompāniju, tad kādēļ gan neizvēlēties to, kura piedāvā tieši man piemērotākos pakalpojumus par izdevīgām cenām?

Klaiņojot no vienas apdrošinātāja mājas lapas uz otru, aplūkoju arī vairākus forumus un domubiedru grupas, kurās pieredzējuši un ne tik pieredzējuši autovadītāji dalījās pārdomās par to, kura apdrošināšanas kompānija ir labākā. Kamēr par vienu apdrošinātāju kāds ir sajūsmā, turpat atrodas cilvēki, kas sniedz pilnīgi pretēju viedokli. Patiešām grūti izlemt.

Vienā no forumiem, kurā tika apspriestas apdrošināšanas kompānijas, ieraudzīju ierakstu par to, ka tagad nav nepieciešams lieki tērēt laiku, atsevišķi apmeklējot katra apdrošinātāja mājas lapu, lai salīdzinātu to piedāvājumus. Tagad tas pavisam vienkārši ir izdarāms, izmantojot mājas lapu Manapolise.lv. Par tādu vietni iepriekš nebiju dzirdējis, tāpēc nolēmu pārbaudīt, kā tā darbojas. Un ticiet, man, šis pilnīgi noteikti ir ērtākais veids, kā izvēlēties sev piemērotāko OCTA apdrošināšanu. Pastāstīšu jums, kā darbojas Manapolise.lv.

Vietnē Manapolise.lv ir iespējams salīdzināt Latvijas labākās apdrošināšanas kompānijas un to OCTA piedāvājumus vienuviet, tādējādi jūs varat ietaupīt ne tikai laiku, bet arī naudu, jo ātrāk varēsit atrast apdrošinātāju ar izdevīgāko polises cenu. Atverot Manapolise.lv OCTA sadaļu, jūs ieraudzīsit OCTA kalkulatoru, kurā vajadzēs ievadīt apdrošināmā transportlīdzekļa datus – auto reģistrācijas numuru, reģistrācijas apliecības numuru un termiņu, uz kādu vēlaties iegādāties polisi. Lauciņā “OCTA polises termiņš” ir iespējams izvēlēties laika periodu – 3, 6, 9 vai 12 mēneši. Eksperti iesaka izvēlēties ilgāku polises darbības laiku, jo tas būs ne tikai izdevīgāks darījums, bet arī jums tik ātri nevajadzēs domāt par polises atjaunošanu.

Kad visi iepriekš minētie dati būs ievadīti, uzklikšķinot uz lauciņa “Izvēlēties garantēto OCTA”, jūs ieraudzīsit sarakstu ar vairākiem Latvijā iecienītāko apdrošinātāju OCTA polišu piedāvājumiem, kuriem bez steigas varēsit izvēlēties sev tīkamāko. Jāpiemin, ka Manapolise.lv no citām vietnēm atšķiras ar to, ka šeit jūs iegādāsities īpašu polisi  – garantēto OCTA polisi. Manapolise.lv garantē, ka OCTA polise stāsies spēkā 15 minūšu laikā pēc tās iegādes brīža, un ja tas tā tomēr nenotiks un šajā laikā jūs apturēs ceļu policija, Manapolise.lv samaksās sodu jūsu vietā.

Taču, ja tā padomā, OCTA polises darbības pamatprincips visur ir teju viens un tas pats, taču cenas mēdz atšķirties. Droši vien daudzi no jums ir prātojuši, kādēļ tā. Izrādās, ir vairāki aspekti, kas ietekmē OCTA polises cenu. Viens no tiem ir polises darbības ilgums. Izdevīgāk būs pirkt polisi, kas darbosies gadu, nevis četras reizes gadā iegādāties polisi uz 3 mēnešiem. Vēl viens svarīgs aspekts ir transportlīdzekļa masa un reģistrācijas vieta. Attiecīgi – jo smagāks auto, jo dārgāka būs tā OCTA polise. Savukārt, runājot par reģistrācijas vietu, ja tā būs lielāka pilsēta, kur ir intensīvāka satiksme un arī vairāk negadījumu, par OCTA nāksies maksāt vairāk. Un trešais aspekts, kuru apdrošinātāji ņem vērā, ir Bonus-Malus klase jeb riska klase, kurā atrodas automašīnas īpašnieks.

Tas arī īsumā būtu viss par vietni Manapolise.lv. Tas ir viens no maniem labākajiem jaunatklājumiem internetā. Ja netici, ienāc un pārliecinies pats!

Autors