Ērts dāvanu serviss internetā – FromMe.lv

Nav vērts grūstīties rindās un tērēt savu laiku, ko varētu pavadīt patīkamā atpūtā pludmalē. Tā vietā dāvanas priekš izlaidumiem un arī citiem tuvākajiem svētkiem varat iegādāties internetā. Ar dažu klikšķu palīdzību dāvanu serviss FromMe.lv garantēs jums plašāko dāvanu karšu klāstu.

Kāpēc dāvanu karte labāka par naudu?

 

dāvanu karte Ja domājat par dāvanu jaunietim – vidusskolas vai augstskolas absolventam, droši vien esat apdomājuši arī versiju par konkrētas naudas summas dāvināšanu. Tomēr daudzi no šādas rīcības atsakās, jo uzskata, ka ne visi jaunieši ir spējīgi uzņemties atbidlību par lietderīgu naudas iztērēšanu. Tā var tik novirzīta bezmērķīgām izklaidēm un vasaras atpūtai.

Tomēr gribētos, lai jaunietis dāvanu izmanto lietderīgāk, iegādājas vai apgūst kaut ko vērtīgu, kas viņam palīdzēs virzīties uz nākamajiem sasniegumiem. Kaut vai iegādājas jaunu apģērbu, ar kuru prezentēt sevi tikko iegūtajā darbavietā.

Tāpēc daudz drošāk būs izvēlēties dāvanu karti, kas tomēr ļaus izvēlēties konkrētu pakalpojumu vai preci pēc savas individuālās gaumes, bet arī mazinās iespēju, ka nauda tiks izkaisīta vējā – niekos un izpriecās. It īpaši tas ir svarīgi, ja runa ir par lielāku naudas summu, ko vēlties absolventam uzdāvināt.

FromMe.lv dāvanu kartes

 

Fromme.lv piedāvā ļoti plašas iespējas. Varat izvēlēties dāvanu karti no jebkādas kategorijas, pielāgot to absolventa interesēm, izglītības nozarei, nākotnes mērķiem. Pieejamas gan jau konkrētākas dāvanu kartes, gan tādas, ko var izmantot kādā veikalu tīklā vai pie noteikta uzņēmēja, kā arī tādas dāvanu kartes, kas atstāj lielākas izvēles iespējas.

Jau ir sagatavotas vairāk kā desmit dāvanu karšu kategrijas. Tas atvieglos īstās dāvanu kartes meklējumus. Piemēram, jaunietim, kas sapņo ar savu auto, bet vēl nav vadītāja apliecības, var uzdāvināt dāvanu karti autoskolas pakalpojumiem. Var iegādāties dāvanu karti sporta preču veikalos, lai atbalstītu absolventa aktīvo un veselīgo dzīvesveidu.

Tagad arvien vairāk jauniešu izvēlas skriešanu, riteņbraukšanu, piedalīšanos sacensībās. Bet jebkuram jaunietim noderēs dāvanu karte dažādiem kursiem un apmācībām. Izvēles iespēju ir daudz.

Un arī laba grāmata nevienam neskādē un var pats sniegt lielu iedvesmu, tāpēc dāvanu karte grāmatnīcā arī var būt lieliska izvēle un veids, kā sumināt absolventu. Tie ir tikaidaži no piemēriem, jo kopumā dāvanu serviss FromMe.lv piedāvā 900 dāvanu kartes, ko var izmantot pie uzņēmējiem visā Latvijā.

Iegāde – vieglāk par vieglu

 

FromMe.lv dāvanu kartes var iegādāties dažu minūša laikā jebkurā vietā, kur tajā brīdī atrodaties. Izmantojiet interneta pārlūku, atveriet mājaslapu www.fromme.lv, izvēlieties atbilstošu dāvanu karti, tās vērtību, noformējiet, pievienojiet sveicienu un apmaksājiet pirkumu.

Ja esat jau kādreiz iepircies internetā, tad šis jums noteikti nešķitīs sarežģīti.  Un absolvents būs ieguvis lielisku dāvanu.

Autors

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *