Drošāk naudu turēt bankā, vai tomēr zeķē?

atrais kreditsPēdējā laikā cilvēki vairāk sākuši domāt par to, kur drošāk turēt savus naudas līdzekļus. Mūsdienās vairs nevar būt drošs ne par ko. Lielākais trieciens sabiedrības uzticībai bankām bija Krājbankas slēgšana. Lai arī tika izsniegtas atlīdzības par noguldītajiem līdzekļiem, tomēr visi naudu pilnībā neatguva un bija zaudētāji. Tagad pavisam nesen tika nolemts par Trasta komercbankas likvidāciju.

Cilvēki vairāk vēlas glabāt naudu pie sevis mājās zem gultas vai kādā tumšā mājokļa stūrī. Tomēr arī tas nav tas labākais risinājums. Skaidru naudu ir vieglāk nozagt, jo tā nav aizsargāta, kā piemēram bankā noglabāta nauda, kuru var izmantot ar kredītkartes palīdzību. Ja gadās nokļūt zagļa rokās un tiek nozagts maks, tad skaidru naudu vairs nevarēs atgūt, bet naudu bankas kontā gan būs grūtāk izmantot. Zvanot bankas klientu apkalpošanas speciālistiem, var ļoti ātri nobloķēt bankas karti un nodrošināties pret to, ka zagļi varētu tai piekļūt.

Vēl viens pluss naudas glabāšanai bankas kontā ir tas, ka naudai nevar tik viegli piekļūt. Ja skaidru naudu glabā zeķē savā drēbju skapī ar domu, ka nebaltām dienām noderēs, tad viens mirklis var visu naudu pazudināt. Mājoklī var rasties ugunsgrēks vai kādā no blakus mājokļiem un nodarīt bojājumus tavam mājoklim. Kā rezultātā visa nauda būs zudusi, bet bankas kontā esošie naudas līdzekļi tik ātri nevar pazust. Tomēr liels plus skaidrai naudas glabāšanai zeķē ir tas, ka tā ir ātri pieejama. Ja rodas kādi pēkšņi izdevumi vai nepieciešams ātri rīkoties, tad nauda ir rokas stiepiena attālumā. Protams arī nauda bankas kontā ir viegli pieejama, bet ja nauda nepieciešama skaidrā, tad zeķes variants ir labākais.

Katram naudas glabāšanas veidam ir savi plusi un mīnusi un katram ir jāizvērtē, kurš no veidiem ir ērtākais. Protams ir iespēja naudu glabāt gan bankā, gan mājās zem gultas. Tomēr dažreiz rodas situācija, ka naudas līdzekļi gan bankā, gan zeķē ir beigušies, bet ir radušies steidzami izdevumi vai līdz algai vēl nedaudz jāpaciešas.Tomēr nauda nepieciešama tagad, lai varētu sagaidīt algas dienu.

Var gadīties daudz un dažādas finansiālās problēmas, bet tikai ar iespēju naudas līdzekļus iegūt pēc iespējas ātrāk, var šīs problēmas atrisināt. Ātrākais un drošākais veids kā iegūt papildus līdzekļus ir ātrais kredīts. Ar ātrā kredīta palīdzību var naudu savā bankas kontā iegūt pat 15 minūšu laikā. Ātro kredītu var iegūt vienkārši un bez liekiem papīra darbiem vai garām rindām. Nepieciešamos naudas līdzekļus ātrais kredīts izsniedz bez ķīlas vai galvotāja, tādēļ tas ļoti atvieglo naudas saņemšanu. Viss notiek ātri un operatīvi. Kreditora mājaslapā ir jāreģistrējas un jānosūta ātrā kredīta pieprasījums. Kreditors šo pieprasījuma izskatīs un, ja nebūs nekādu problēmu, tad ātrais kredīts tiks piešķirts. Ja rodas finansiālas problēmas, tad ātrajam kredītam var uzticēties un būt drošs par naudas saņemšanu.

Autors

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *