Diennakts aptieka tavās mājās

apothekaTeju katrā Latvijas pilsētā darbojas kāda diennakts aptieka, kas var kļūt par glābiņu negaidītu sāpju un saslimšanu gadījumā, vai tad, kad aizņemtības dēļ, dienas laikā aptiekā nesanāk iegriezties. Pateicoties mūsdienu tehnoloģiju sniegtajām iespējām, tagad šāda aptieka ir arī katra mājās.

Lai saņemtu bezrecepšu medikamentus un preces veselībai, vairs nav jādodas ārpus mājām, jo viss ir pieejams tepat internetā, kur darbojas līdzvērtīga aptieka tām, ko ikdienā esam pieraduši apmeklēt klātienē.

Interneta aptiekā iegādājamās preces:

  • Skaistumam (ādas kopšanas līdzekļi, līdzekļi matu un mutes dobuma kopšanai u.c.)
  • Veselībai(acu, ādas un iekšējo orgānu veselībai, kā arī līdzekļi pret alerģisku reakciju, pārsēji un daudz kas cits)
  • Pret saaukstēšanos un sāpēm (pretsāpju līdzekļi, saaukstēšanās simptomus mazinoši un ārstējoši līdzekļi, dabīgie preparāti u.c.)
  • Vitamīni un uztura bagātinātāji (vitamīnu kompleksi, preparāti sirdij un asinsritei..)
  • Māmiņai un bērnam (vitamīni, preces grūtniecēm, higiēnas preces, pudelītes, māneklīši un citas.)
  • Preces mājdzīvniekiem (mājdzīvnieku veselībai, kopšanai un ārstēšanai)

Tāpat kā dodoties uz aptieku klātienē, arī interneta aptiekā iespējams saņemt farmaceita konsultāciju, tādejādi tās klientiem nodrošinot līdzvērtīgu apkalpošanas servisu. Farmaceits uz visiem interesējošiem jautājumiem atbildēs rakstiski, ne vēlāk, kā 24 stundu laikā, tādejādi nodrošinot operatīvu un profesionālu konsultāciju. Izmēģini jau tagad:

http://aptiekas.apotheka.lv/

Kā iegādāties nepieciešamos medikamentus?

Interneta aptiekā medikamentu iegāde notiek līdzīgi kā jebkurā interneta veikalā, turklāt pasūtīt sev nepieciešamās veselības preces, iespējams jebkurā diennakts laikā.

 Ja pasūtījums veikts līdz plkst. 15.00 tad iegādātā prece tiks piegādāta nākamajā darba dienā, taču, ja savu pirkumu būsiet veicis pēc plkst. 15.00 to saņemsiet aiznākamajā darba dienā vai ātrāk, ja būsiet izvēlējies Express piegādi, kas pieejama Rīgas robežās. Pasūtītās preces iespējams piegādāt uz jums tuvāko Apotheka aptieku, Latvijas Pasta nodaļu vai pakomātu, kā arī līdz pašām mājas durvīm.

Vēlamo medikamentu iespējams meklēt pēc nosaukuma, ražotāja, aktīvās vielas, produktu grupas un vēl citiem līdzīgiem kritērijiem. Kad nepieciešamā prece atrasta, tā jāpievieno grozam, jāizvēlas vēlamais piegādes veids un tā jāapmaksā. Pirkumu apmaksāt iespējams ar VISA un MASTER bankas kartēm. Pirkums būs noticis, un prece devusies ceļā.

Ja konkrētu preci neizdodas atrast vai īsti nav skaidrs, ko no plašā piedāvājuma izvēlēties, izmantojiet iespēju konsultēties ar farmaceitu, uzrakstot tam, sev interesējošo jautājumu.

Internetā lētāk!

Interneta aptiekā vienmēr tiek rīkotas vairākas, visai ievērojamas akcijas dažādām preču grupām, kas ļauj nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu jeb iegūt sev nepieciešamo preci, ietaupot naudu un laiku. Lai iegūtu cenu samazinājumu nav nepieciešama klientu karte vai kāds speciāls atlaižu kods, šīs atlaides ir pieejams ikvienam interneta aptiekas pircējam.

Autors

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *