Compensa apdrošināšana tavam auto gan OCTA, gan KASKO

auto ritenis

Gan OCTA, gan arī KASKO polise var kļūt par labu sabiedroto uz ceļa. Tā ir iespēja apdrošināties pret visiem riskiem, kas var atgadīties, piedaloties ceļu satiksmē. Apdrošināšanas kompānija Compensa piedāvā iegādāties OCTA un KASKO apdrošināšanas polisi neizejot no mājām. To vari izdarīt Compensa mājaslapā ar dažu klikšķu palīdzību. Aprēķini to cenas un iegādājies arī Tu!

OCTA polise

OCTA polisei ir zināmāka autovadītājiem nekā KASKO, tā iemesla dēļ, ka par piedalīšanos ceļu satiksmē bez derīgas OCTA polises, tiek piešķirts naudas sods, kā arī divi soda punkti. OCTA polise ir lielisks sabiedrotais, jo noteikti ļaus ietaupīt. OCTA polise paredz segt gan personai, gan arī mantai nodarītos zaudējumus. Ja ceļu satiksmes negadījuma laikā cietīs transportlīdzeklis, apdrošināšanas kompānija segs izdevumus, kas saistīti ar tā remontu, kā arī ir iespēja saņemt atlīdzību gadījumā, ja transportlīdzekļa remonts nav izdevīgs. Tāpat tiek segti izdevumi, kas saistīti ar transportlīdzekļa evakuāciju no negadījuma vietas. Īpašniekiem ir iespēja pieteikt zaudējumu kompensāciju, kas nodarīta īpašumam, ceļiem un citiem piederošajiem objektiem, kuri ceļu satiksmes negadījumā ir cietuši. Compensa OCTA polise sedz arī izdevumus, kas nodarīti personai. Tiek segti gan morālie, gan fiziskie zaudējumi. Tiek sniegta atlīdzība par cietušās personas ārstēšanu un citiem saistītiem izdevumiem, savukārt, ja ceļu satiksmes negadījumā kāds būs gājis bojā, radiniekiem tiks izmaksāta kompensācija. OCTA polises cena ir atkarīga no vairākiem faktoriem, tāpēc to aprēķina individuāli. Starp šiem kritērijiem ir transportlīdzekļa vecums, tā masa, kā arī Bonus Malus risku klase. Jo augstāka riska klasē autovadītājs atrodas, jo augstāka būs OCTA polises cena.

KASKO polise

Atšķirībā no OCTA polises, Compensa KASKO polise palīdz segt zaudējumus neatkarīgi no tā, kura persona ir izraisījusi ceļu satiksmes negadījumu. Šī polise nav obligāta, tomēr tā spēs pasargāt no dažādiem riskiem, kas var atgadīties ar ikvienu ceļu satiksmes dalībnieku. Transportlīdzekļa avārija, apzagšana, nozagšana, radīti bojājumi uguns un ūdens iedarbības rezultātā – par šo visu iespējams iegūt atlīdzību. Compensa KASKO polise sevī ietver arī diennakts tehnisko palīdzību uz ceļa. Piemēram, ja kaut kur dodies, bet ceļa vidū aptrūkstas benzīns, bet līdz tā uzpildes vietai ir tāls ceļš, Tev ir iespēja zvanīt kompānijai un palūgt, lai tās tehniskais serviss atved nepieciešamo benzīnu. Tāpat tā ir iespēja izsaukt speciālistus, lai nomainītu riepu, iedarbinātu automašīnu u. c.

Lai iegādāties Compensa OCTA vai KASKO apdrošināšanu, ienāc apdrošināšanas kompānijas mājaslapā un izmanto kalkulatoru, lai varētu aprēķināt polises cenu. Ievadi transportlīdzekļa reģistrācijas numuru un apliecības numuru, un dažu sekunžu laikā uz Tava ekrāna parādīsies polises cena. Ja šobrīd Tavai OCTA vai KASKO polisei vēl nav beidzies izmantošanas termiņš, Tu vari pieteikties 30 dienu atgādinājumam. Tas nozīmē, ka brīdī, kad polises termiņš ies uz beigām, Compensa speciālisti sazināsies ar Tevi un piedāvās iegādāties polisi, kas ļaus būt pasargātam uz ceļa. Iegādājies OCTA un KASKO pats, kā arī iesaki to darīt saviem draugiem un radiniekiem!

Autors

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *