Ātro kredītu trūkumi

Ātro kredītu trūkums ir arī to priekšrocība. Tas ka šos kredītus var saņemt tik ātri dod mums iespēju aizņemties šo lēmumu pienācīgi neapdomājot. Mēs varam pieteikties kredītam mirkļa emociju iespaidā, bet apdomājot šo lēmumu mēs varētu rast citas, labākas iespējas. Tomēr šāda iespēja ir ļoti noderīga dažās situācijās. Diemžēl, ne vienmēr esam spējīgi pieņemt gana atbildīgus un pārdomātus lēmumus. Ja mums ir iespēja pieteikties un saņemt kredītu 15 minūšu laikā, tas krietni paceļ iespējamību, ka aizņemsimies bez pietiekošām pārdomām. Šo varam ietekmēt tikai mēs paši, aizdevējs nevar pārbaudīt vai esam šo lēmumu pārdomājuši. Ja mūsu maksātspēja un pārējie faktori atbilst prasībām, tad kredītu piešķirs un mums nāksies sadzīvot un tikt galā ar sekām.

Par ātro kredītu trūkumu varētu arī uzskatīt to, ka atmaksa ir jāveic vienā maksājumā. Šis noteikums ir saistīts ar šo kredītu veidu un nav nekas pārsteidzošs, bet dažās situācijās varam aizņemties arī gana lielu naudas summu, lai atmaksa vienā maksājumā būtu ļoti apgrūtinoša, un var ātri novest pie atkārtota kredīta. Piemēram, ja aizņemamies 250 eiro, bet mūsu ienākumi ir tikai 500 eiro, tad atmaksāt šo kredītu var būt pat neiespējami. Šādā situācijā mums var neatlikt nekas cits kā ņemt jaunu kredītu. ar šo noteikumu mums ir jārēķinās un jāpieņem atbildīgs lēmums gan par aizņemšanos gan par summu kuru ņemam, bet lēmumu var ietekmēt mūsu tā mirkļa apstākļi. Atgriežoties pie iepriekšējā, ja varam aizņemties tik ātri, tad varam arī pieņemt lēmumu par pārāk lielas naudas summas izvēli. Aizdevējs nevar paredzēt kas notiek mūsu prātā tajā brīdī kad aizņemamies. Ja uz papīra atbilstam šīs summas saņemšanai, tad to arī saņemsim. Bet reālajā dzīvē mums var nebūt pietiekošu līdzekļu atmaksas veikšanai.

Daļēji šie trūkumi ir mūsu pašu vaina, bet pie šādām iespējām mēs varam ātri arī pieļaut kļūdas. Diemžēl, maksāt par šīm kļūdām var nākties ļoti dārgi un ilgi. Pats galvenais ir pieņemt atbildīgus un pārdomātus lēmumus. Tikai tā mēs varam trūkumus novērst un paņemt tikai pozitīvo no šiem kredītiem.

Autors

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *