Adenta zobārstniecības pakalpojumi tieši Jums!

           zobārstniecība Lai gan dažādu zobārstniecību Rīgā netrūkst, ir visai grūti atrast sev piemērotāko, kas sniegtu kvalitatīvus un mūsdienīgus pakalpojumus par pieejamām cenām, vienlaikus nodrošinot arī augstvērtīgu apkalpošanu un gluži vienkārši patīkamu, cilvēcīgu kontaktu. Protams, var pats uz savas ādas izmēģināt vai visas zobārstniecības un droši vien galu galā atrast savējo, tomēr ir vērts ieklausīties interneta lietotāju atsauksmēs par labākajām vietām Rīgā.

            Šķiet viena no slavētākajām vietām šobrīd internetā ir Adenta zobārstniecība. Un ne velti – kādēļ gan nepaslavēt zobārstniecības klīniku, kas darbojas jau 15 gadus, viņiem noteikti šajā laikā ir savs uzticamo klientu pulciņš, nemaz nav jābrīnās, ja tiem pievienojas arvien jauni klienti ar plašu, veselīgu smaidu.

            Klīnikas vadītājs ir Pēteris Apse, kas Latvijā zobārstniecību aktīvi praktizē jau vairāk kā 20 gadus, piedevām viņa kolēģiem ir vien nedaudz mazāka pieredze – tas ir vērā ņemams apsvērums lemt par labu šādai profesionālai komandai. Piedevām, lielākā daļa Adenta zobārstniecības klīnikas darbinieku vienlaikus darbojas arī kā Rīgas Stradiņa Universitātes akadēmiskais personāls – ja apmeklēsi kādu jaunāku zobārstniecību, pastāv liela iespēja, ka tur strādājošie zobārsti un speciālisti mācījušies pie Adentas darbiniekiem.

            Zobārstniecība strādā pēc mūsdienīgā Kanādas modeļa, kura ietvaros ļoti liela nozīme tiek piešķirta pacienta informēšanai par esošo zobu veselības stāvokli un ārstēšanas gaitu. Adenta mērķis ir sniegt savus zobārstniecības pakalpojumus tā, lai tas sekmētu sabiedrības zobu veselības uzlabošanos ilgtermiņā – daudz darba tiek veltīts arī pacientu informēšanai par profilaktiskiem zobu kopšanas pasākumiem, lai zobārstniecība būtu jāapmeklē pēc iespējas retāk un apmeklējumi nesaistītos ar sarežģītām procedūrām.

            Nepārtraukta savstarpējā komunikācija starp Adenta personālu un pacientiem rada cieņpilnu, ar uzticību pilnu gaisotni, kas nodrošina pozitīvu saziņu. Darbinieki piedāvā augstākās klases apkalpošanu, tajā pat laikā nekļūstot vēsi un saglabājot vienkāršu, patīkamu cilvēcisko kontaktu. Patīkamākai atmosfērai vari uzgaidāmajā telpā aplūkot arī mākslas darbu un fotogrāfiju izstādes.

            Zobārstniecība Adenta atrodas Skanstes ielā 52a, Rīgā, LV-1013, ar reģistratūru vari sazināties, zvanot uz +371 67 339 300 vai rakstot e-pastu uz adenta@adenta.lv – tāpat vari apmeklēt zobārstniecības mājas lapu, kur vari atstāt ziņu kontaktu sadaļā, kā arī noskaidrot ērtāko veidu, kā nonākt zobārstniecībā no jūsu atrašanās vietas. Klīnika strādā no pirmdienas līdz piektdienas no plkst. 8.00 līdz plkst. 20.00. Droši zvani vai raksti, lai pierakstītos tev izdevīgākajā laikā!

Autors

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *