7 (mazās) melnās kleitas, kurām jābūt katrai sievietei

kleitaEksistē ļoti daudz dažādi kleitu tipi un modeļi, taču ne viens no tiem nav tik populārs kā klasiskā mazā melnā kleita. Labi zināmais bijušais Chanel modes nama radošais vadītājs Karl Lagerfield pirms dažiem gadu desmitiem ir teicis: „Valkājot melnu kleitu sieviete izskatās ne pārāk slikti, ne pārāk daudz uzposusies“. Un tas pilnībā ir taisnība – pareizi izvēloties aksesuārus kopā ar melnu kleitu satriecoši izskatīsities gan ofisā, gan kino zālē, gan greznā kokteiļu vakarā.

No otras puses, ne visas melnās kleitas ir vienādas. Stila eksperti apgalvo, ka ir pat vairāki dažādi kleitu veidi, kurām savā skapī jābūt katrai sievietei, kas rūpējas par savu stilu. Tāpēc 220.lv speciālisti iepazīstina ar 7 kleitām, kurām ne tikai obligāti ir jābūt, bet ir arī labi zināt, kā pareizi tās valkāt! Brīvā stila melna kleita līdz grīdai. Ja vēlaties izskatīties mazliet bezrūpīgi, bet vienlaicīgi arī grezni un stilīgi, brīvā stila gara melna kleita līdz grīdai ir piemērotākā izvēle. Tā saģērbusies Jūs varat ne tikai pavadīt laiskas brīvdienas pilsētā, bet arī baudīt vēlas svētdienas brokastis ar draugiem vai iet uz romantisku pēcpusdienas randiņu parkā. Kāds ir lielākais šīs kleitas pluss? Ar to ne tikai izskatīsieties lieliski, bet arī jutīsieties ārkārtīgi ērti. „Scanpix“ foto /Kate Winslet. Kā pareizi valkāt šo kleitu? Ja kleitu valkājat vasarā, viss, kas jums būs vajadzīgs lai izskatītos nevainojami, ir pāris vaļējās sandales ar zemiem papēžiem. Gadījumā, ja kleitu vēlaties valkāt rudens laikā, pieskaņojiet to pie smagākiem zābakiem un ādas jakas.

Mazā melnā… slidena kleita. Plānās un maigās kokvilnas vai zīdakleitas vēl ne tik sen bija īsts pazīstamu prečuzīmju modes šova lepnums. Valkājot šīs viegli krītoša auduma, plānās kleitas pa mēli soļoja modeles, bet tagad aizvien biežāk tās izvēlamies arī mēs. Un tas nav pārsteigums, jo taču nav nekā seksuālāka, kā melna viegla slidena kleita, kura lieliski noderēs gan dienai, gan vakaram, atkarībā no aksesuāriem un citām drēbēm, pie kurām to pieskaņosiet. Kā pareizi valkāt šo kleitu? Brīvajā laikā šādas kleitas lieliski saderēs ar „oversized“ tipa džemperiem, tajā pat laikā ja vēlaties visus apžilbināt sarīkojuma laikā, pietiks lūpas akcentēt ar spīdīgu sarkanu lūpu krāsu un ielēkt melnās augstpapēžu kurpēs.
Melna klasiska kleita.Diez vai var kļūdīties valkājot klasiskā griezuma melnu kleitu, kura lieliski noderēs formālos gadījumos, darba ceļojumu laikā vai tikšanās. Ar ko ir īpašas šīs kleitas? Tās varat valkāt sākot no agra rīta tikšanām līdz vēlām vakariņām vai oficiālām vakara svinībām. Pietiks pieskaņot piemērotus aksesuārus un nomainīt kurpes un vienmēr izskatīsieties lieliski! Kā pareizi valkāt šo kleitu? Ofisā, tikšanās vai darījumu brauciena laikā kleitu pieskaņojiet pie klasiskām kurpēm un jakas, tai pat laikā valkājot kleitu vakarā atdzīviniet to ar izteiksmīgiem aksesuāriem un ar stilīgām sandalēmuz papēža.

Uz apakšu paplašināta melna kleita. Šis klasiskais 1950.-to siluets atdzimstno jauna un tāda ir nepieciešama katras stilīgas sievietes skapī. Kā pareizi valkāt šokleitu? Ikdienas, brīvam stilam pieskaņojiet to ar vienkāršām „balerīnām“, tai pat laikā vakarā šīs kleitas tieši nevainojami saderēs ar smaragda krāsas augstpapēžu kurpēm. Maza melna mežģīņu kleita.Gan grezni, labi zināmi modes nami, gan populāras prečuzīmes visbiežāk mežģīnes izmanto brīvā laika un greznu drēbju kombināciju izgreznošanai. Klasiskā mazā melnā kleita nav izņēmums – tā izskatīsies daudz iespaidīgāk, ja to izdaiļos ar mežģīnēm. „Burberry“ foto /Adele, tērpusies „Burberry“ kleitā. Kā pareizi valkāt šo kleitu? Valkājot to nevajadzētu pārcensties ar aksesuāriem – vislabāk pie šāda apģērba pieskaņot klasiskas augstpapēžu kurpes un elegantu rokas somu. Nu, bet ja vēlaties izskatīties patiešām satriecoši, pie kleitas pieskaņojiet greznas rotaslietas un spilgtu sarkanu lūpu krāsu.

Mazā melnā kleita pasākumam līdz agram rītam. Spīdīga vai izgreznota ar krāsainiem dārgakmeņiem, izrotāta ar spalvām vai viegli un rotaļīgi krītošām bārkstīm. Variantu daudz un vismaz vienam no tiem ir jābūt katras sievietes skapī, lai liktu jums ne tikai lieliski izskatīties, bet arī justies īpaši un svinīgi. Kā pareizi valkāt šo kleitu? Ļaujiet tai spīdēt – izvēlieties mērenus, minimālisma stila aksesuārus un kurpes. Svinīga gara melna kleita. Izvēlēties piemērotu kombināciju drēbēm oficiālam sarīkojumam vai greznām svinībām var būt diezgan sarežģīts uzdevums. Īpaši,ja piedalieties šādā sarīkojumā pirmoreizi! Šī iemesla dēļ katras sievietes skapī jābūt garai melnai greznai kleitai, pie kuras pieskaņojot dažādus aksesuārus katru reizi izskatīsities no jauna. Kā pareizi valkāt šo kleitu? Iekārtie auskari, dimantu kaklarota un arī zelta aproce pārvērtīs jūs par īstu vakara karalieni. Tai pat laikā,ja vēlaties valkājot šo pašu apģērbu katru reizi izskatīties savādāk, dodiet brīvību iztēlei eksperimentējot ar savu frizūru – tā var jūsu izskatu izmainīt acumirklī.

 

Autors