7 iemesli, kādēļ iegādāties velotrenažieri

 

velotrenažieri kettlerFitnesa piederumu un trenažieru iegāde mājoklim ir ļoti vērtīgs ieguldījums nākotnē. Tu ne tikai ietaupīsi laiku un naudu, kas tiktu tērēti, skrienot uz un no sporta zāles, bet arī varēsi sasniegt savus mērķus, neizejot no mājas! Ja tu neesi pārliecināts, kādus piederumus vai trenažierus pirkt, ieskaties šajā rakstā, un, iespējams, tava izvēle būs par labu velotrenažierim. Aplūkosim iemeslus, kādēļ to iegādāties.

  • Uzlabo ķermeņa formas. Velotrenažieri Kettler, Christopeit, HMS, Insportline un daudzi citi sniedz iespēju mājas apstākļos padarīt savu ķermeni tvirtāku un pievilcīgāku, neejot uz sporta zāli. Izmantojot šo trenažieri, tiek nostiprinātas dažādas muskuļu grupas, radot skaistas aprises.
  • Izmēģini ko jaunu. Pat tad, ja tu uz šī trenažiera darbojies savā dzīvojamā istabā vai kādā citā telpā, tu vari nomainīt vidi, kad vien vēlies. Lai to izdarītu, novieto trenažiera priekšā televizoru, kurā vari uzlikt motivējošu mūziku, video ar skaistiem dabas skatiem utt., nokļūstot pilnīgi citā pasaulē.
  • Sadedzini kalorijas. Protams, kā jau tu nojaut, fiziskās aktivitātes vienas pašas nespēj nodrošināt efektīvus rezultātus. Ja tu vēlies nomest liekos kilogramus un iegūt skaistu, muskuļotu augumu, aktivitātes uz velotrenažiera nepieciešams apvienot ar pareizu uzturu. Dari tā, un tu sasniegsi visus savus fitnesa mērķus!
  • Nav iespējams tik viegli aizbildināties, lai nevingrotu. Ja tev mājās būs velotrenažieris, tu nevarēsi aizbildināties ar to, ka ārā ir slikts laiks, vai arī vēlies palikt mājās un skatīties iemīļotu seriālu. Tā vietā uzvelc savu mīļāko sporta tērpu un dodies pretī savam sapņu augumam!
  • Lieliskas kājas, presīte un sēžamvieta. Velotrenažiera izmantošanas laikā tiek nodarbināti tava ķermeņa apakšdaļas lielākie muskuļi. Jau pēc neilga laika, kad trenažieris tiks izmantots, tu pamanīsi, ka sēžamvieta kļūst formīgāka un pacelta savukārt kājas – stingrākas un pievilcīgākas!
  • Uzlabo savas sirds veselību. Iespējams, tu nenojautīsi, kādu labumu sniedz tavs velotrenažieris, kamēr neapmeklēsi savu ārstu. Šis trenažieris palīdz uzlabot izturību, kā arī padara spēcīgāku kardiovaskulāro sistēmu. Protams, lai tas izdotos veiksmīgi, tev ir jāvingro atbilstoši savam veselības un sagatavotības līmenim. Ja iepriekš neesi ar to nodarbojies, sāc ar pavisam zemu slodzi, un tad pakāpeniski to palielini. Turklāt šādas aktivitātes uzlabo arī tavu garīgo veselību, samazinot stresa līmeni.
  • Trenējies braukšanai ar velosipēdu. Latvijas klimats lielākajai daļai velobraucēju ierobežo iespēju izbaudīt šo aktivitāti, jo reti kurš riskē braukt pa sniegu un ledu. Tā vietā tu vari izmantot šo trenažieri, lai trenētos nākamajai velo sezonai!

Vēl nav par vēlu sākt realizēt savas Jaunā gada apņemšanās. Ienāc interneta veikalā 220.lv, izvēlies savu velotrenažieri un minies pretī savam sapņu augumam!

Autors